Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a baj velem, hogyan...

Mi lehet a baj velem, hogyan változzak?

Figyelt kérdés
Nagy álmaim vannak,és ezekért próbálok is tenni,de amikor egy kicsi nehézség is adódik,akkor elmenekülök. Nagyon gyenge embernek tartom magam lelkileg,és rosszul viselem a terhelés. Már több lehetőségem is volt arra,hogy végre elinduljak az álmaim felé,de mindig ugyanaz lett a vége,volt valami kis nehézség és feladtam. Most is van egy ügynökség,ahová szeretnék jelentkezni,de annyira félek tőle,hogy már hónapok óta csak azon vagyok,hogy "jelentkezni kéne",és egyszerűen nem értem magam,mert az egyik nap nagyon szeretném,a másik nap pedig beijedek és úgy gondolom jobb,ha inkább hagyom az egészet. Nagyon bizonytalan ember vagyok,pedig jól tudom,ha így folytatom,mindig egy helyben fogok állni.

2017. dec. 13. 16:40
 1/1 Mansour ***** válasza:
Két út van, de mindkettőnek van veszélye. Az egyik, hogy megpróbálod legyőzni a bizonytalanságod, és rendesen odateszed magad. Ha minden jól megy, így elérheted az álmaidat, de a veszélye, hogy tönkremész a stressztől és a nehézségektől. A másik, hogy lejjebb adsz az álmaidból és megelégedsz azzal, amit könnyedén elérhetsz. Így nyugodt, boldog életed lehet, de az a veszély is fennáll, hogy megkeseredsz az elvesztett álmok miatt. A jó döntéshez nem kis mértékű önismeret szükséges...
2017. dec. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!