Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Társadalmilag és kapcsolattere...

Társadalmilag és kapcsolatteremtést illetően az egyszerű külső a mérvadó?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Mondhatni egy kis közösséget alkot az olyan külső mint az enyém, van aki azt sem tudja hogy mitől és miért olyan a hajam, első benyomásnál pedig erről ítélnek meg, ami eredményezheti azt is hogy muszájból azért szóba állnak velem, de ha lehet kerülnek.

Talán az is rontja a megítélést ezzel kapcsolatban, hogy még mindig az öltönyös, igényes elvárt külső a fő vonal.

Ettől függetlenül van középkorúak közül is úgymond jó ismerősöm.


Aki meg elfogad az tisztában van azzal hogy ilyen az ízlésem, és nem csak az igénytelenséget látja benne.


2018. jan. 16. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem speciel annyira de annyira nem érdekel ez a kinézet téma, hogy el sem hiszed. Az öltönyös emberekkel ha kell ugyanúgy kapcsolatot teremtek, mint a munkásrucisokkal pedig én pizsibe nyomom. Mindenkivel jól kijövök pizsiben is.
2018. jan. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Én is leszarom hogy ki hogy néz ki, de úgy vettem észre hogy az én külsőm is csak a mamikákat izgatja a faluban.
2018. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A társadalom átlaga, az átlagot szereti, mert azt érzi magát közelebbinek. De pl. egy bulin a 2. képen lévő srác sokkal elfogadottabb lenne. A fiatalabbak között pl. elég egy extrém haj, és már érdekesebbnek tartják az illetőt. Szóval, szituációtól függ a dolog.
2018. jan. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!