Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lánynak ha barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lánynak ha barátot választ a külső a mérvadó? 18f

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A külső és/vagy az anyagi helyzet. Amúgy nem mindnél, de 99%-nál.
2011. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Van amelyiknek a belső is számít.

Kétzónás klíma,bőrülés stb.

2011. szept. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, a legtöbbnek a pénz. A néhány kivétel meg normális.
2011. szept. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
minden pasinak ha barátnőt választ a külső a mérvadó?
2011. szept. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, a pénz számít nekik, a maradék normálisnak pedig a külső.
2011. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, csak a külső számít a lányoknak, ilyen szemetek, utálom is őket, inkább k*rvázok, úgy is midnen nő k*rva, csak az utcai lányoknak több kell mint 20 ezer forint, hogy dugjanak.

21f

2011. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedés elején a külső, aztán a belső is, és az sokkal többet számít mint a külső.
2011. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan annyira számít a lányoknak a fiúk külseje, mint amennyire a fiúknak a lányok külseje. Talán elszomorító, de igaz.


24/L

2011. szept. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyilván az első mindenkinek a külső. Ha nem az számítana, hogyan döntenénk el, kihez megyünk oda... Szóval a külsővel találkozol először, utána, meg hogy belsőleg mennyire illetek össze. Persze ezt néha helyettesíti az anyagi helyzet.
2011. szept. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát én a múltkor úgy kezdtem el dumálgatni egy sráccal, hogy először igazából meg se néztem az arcát... és már akkor bejött. aztán láttam hogy magasabb nálam (kocsmában ültünk először) és így.. hát eléggé megtetszett. mások szerint egyáltalán nem helyes, de engem nagyon megfogott a SZEMÉLYISÉGÉVEL. az más dolog hogy most nem fogunk összejönni (egyikünk se akar) de azért este elég jól elvoltunk. :)

17/L

2011. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!