Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Engem a mások iránt érzett...

Engem a mások iránt érzett gyűlölet motivál. Titeket?

Figyelt kérdés
Szeretném megmutatni az ellenségeimnek, hogy keményebb, erősebb, sikeresebb vagyok mint ők. Azt akarom, hogy irigykedjenek rám, és azt érezzék, hogy ők kevesebbek mint én.

2017. dec. 23. 05:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Jelentkezz idegen légiósnak.
2017. dec. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

vannak ellenségeid? kik, mik, hogyan, miért? nekem a legnagyobb ellenségem a gázpalack ha kifogy sütés, főzés közben. ja meg az indulás előtt észrevett lapos bicikligumi.


Nem vetted még észre? az emberek olyan magasról tojnak a többire, mint amerre még a madár se tud repülni.

2017. dec. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Amennyi energiát fektet valaki a gyűlöletbe, azzal az erővel hasznosabb dologra is tudna koncentrálni, ezáltal értékesebb módon tudná lepipálni a többit.
2017. dec. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha már vannak ellenségeid akkor annyira nem lehetsz sikeres. Persze kinek mi a siker.
2017. dec. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a közös célok
2017. dec. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Engem a szeretet.


A kérdésedet inkább NE karácsony körül tedd fel...

2017. dec. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Pacsi, engem is ez visz elore. Sot egy bizonyos szintig meg szorakoztato is.
2017. dec. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez motivál, akkor soha nem szabadulsz tőlük. Engem az motivál, hogy annyi álmomat megvalósíthassam, amennyit csak tudok.
2017. dec. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Szintén olyan vagyok mint a kérdező.

De ez elég eredményes. Sok dolgot elértem már pusztán ezzel a motivációval amihez másoknak nem volt elég kitartása.

2017. dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%
Engem a nok :D mindig kifogok egy ertelmesebbet...es hat ahhoz hogy meghoditsam sokat kell tanulnom. Most is sikerult egyet talalnom aki 5 nyelven beszel zenel es meghozza sportol is. Na az izom kb megvan a zenet mar bepotoltam, de a fene egye meg meg csak 3 nyelven makogok :D szoval beiratkoztam egy ujabb nyelvtanfolyamra, hogy kiutazhasaak vele majd nyaron a kedvenc orszagaba es ne egjek mint a rongy :D
2017. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!