Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok! (15-20) Ti miért...

Fiatalok! (15-20) Ti miért füveztek?

Figyelt kérdés

Elsősorban a 15-20 éves korosztályra lennék kíváncsi, de nyilván, aki fiatalnak érzi magát, és szeretne ide írni, az is megteszi. De akár az is írhat, aki ki szeretné próbálni, hogy milyen.


Noha én se vagyok öreg, csupán érdekel, ki miért ment bele a dolgokba, mi az, amit ad neki, mire használja, esetleg van-e képben másféle tudatmódosítás (alkohol, mdma, hallucinogén)


Szóval inkább ilyen dolgok érdekelnek nem az, hogy kurväjó vagy rossz.



2018. jan. 17. 14:49
1 2
 11/16 anonim válasza:

Én szeretném kipróbálni. Azért hogy jól érezzem magam. Amit szerettem azt elvették tőlem, apám alkoholista, anyám teljesen lesz#r, a " barátaim " meg nem akarnak velem lógni,ha hívom őket valahova mindig kifogást találnak. Szomorú szoktam lenni, és ezt a marihuána megoldaná. Nem szeretnék függő lenni, meg ritkán szívnék. De vannak napja mikor magamba vagyok fordulva és nincs életkedvem, ilyenkor szívesen fogyasztanék egy kis füvet. Szerintem nem menő, és menőségből sosem tenném. De azért van bennem egy vágy hogy kipróbáljam, és tudom hogy kifogom. A következményeitől parázok , mert ha kiderül bizony jó nagy bajban leszek ( eddig nem próbáltam) . Nem akarom elcseszni az életemet

14/l

2018. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Utolsó, 14 éves vagy, még várj vele szerintem. Én alkalmi fogyasztó vagyok, szóval nem egy anticannabisos valaki, de rengeteg veszélye van Magyarországon a fogyasztásnak a tiltásnak köszönhetően, főleg fiatalok körében... kezdve azzal, hogy tapasztalatlan vevőként lehet nem is azt adnak el, amit szeretnél, vagy áron felül, egyik környékbeli gyerek félig teafűvel töltött pakkokat árult, és ez még a jobbik eset, mert van aki a vegyszerekkel befújt undormányát adja el a vevőnek, akit ezt követően betolnak gyomormosásra, mert széthányt mindent... de annak a lehetősége is fennáll, hogy elkapnak, és akkor tényleg gondban leszel. Szörnyű ami itthon van, inkább várj még pár évet, és amikor elég érettnek érzed magad arra, hogy vállald az esetleges következményeket, akkor próbáld ki. :) A problémád megoldására pedig javaslom a pszichológust, vagy akár rám is írhatsz és meghallgatlak, ha nincs más akire számíthatnál, én faterom is alkoholista, szóval megértelek, de a kábítószert ne erre használd, mert ez egyrészt csak átmeneti hatást vált ki, másrészt ez a legegyszerűbb módja a ráfüggésnek, és akkor rosszabbul leszel mint jelenleg, cselekedj tudatosan. :)


18/F, 4-es válaszoló.

2018. febr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Köszi 4-es de nem szeretnék írni. Nem értenéd, és ez rendbe is van. Pszichológushoz minek menjek... Nem vagyok dilis. A legrosszabb talán tényleg az hogy nem biztos hogy épp marihuánat adna a diler, de most nem is szeretnek venni. Elviselem amíg lehet, hiszen nem szeretnék drogos lenni. A marihuánán kívül soha semmilyen droghoz nem nyúlnék!
2018. febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
14 eves lany vagyok. Teljesen normalis csaladban elek, teljesen normalis barati tarsasagom van. Nagyon kiszeretnem probalni a fuvezest. Egyelore nem talaltam meg az erre alkalmas tarsasagot, mert azert megfontoltan szeretnem csinalni nem holmifele idegenekkel szoval meg varok. Igazabol egyedul is kiprobalnam de nem folytam bele olyan szingen hogy vegyek fuvet cigit tekerjek hasonlok. Meg siman cigizni se cigiztem soha de azt is ki szeretnem probalni csak tul 'jo' gyerekekkel vagyok korulveve
2018. márc. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Drogozni jó dolog.

17/F

2018. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
és az öregek miért füveznek? :D mert tudják hogy, hogyan kell :D
2023. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!