Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltaképpen mi a gond azzal...

Voltaképpen mi a gond azzal ha valaki, lehúzott nadrággal mutatkozik?

Figyelt kérdés

Hogy mit is takar ez?

[link]


Én már 25 elmúltam de ahogy olyan sokan mondják(európai ember hülyesége) nem nőttem ki belőle, mert ilyen az életérzésem.

Pólóval meg alig látszik, szóval nem értem.


2018. jan. 17. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Dögöljek meg ha értem.
2018. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát egészségedre, ha tetszik, csak a f@rk@d meg a feneked ne legyen ki belőle, mert az már az ízléstelenség határait feszegeti, és ennek a látványára nem minden ember vágyik, aki veled összefut.
2018. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert csöves megjelenést kelt + olyan mintha beszartál volna.
2018. jan. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Milyen életérzés az, ahol az ember az alsógatyáját mutogatja?
2018. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mifelénk a full alkesz Béla bá' szokott így kinézni a sokadik liter kannás bor után, a kocsmából hazafelé menet, igaz, ő nagy tétekkel nyomja, mert még tele is rottyantja a gatyát.


Nem mellesleg. Ez a viselet az amcsi börtönökből indult ki, a nadrágot ilyetén módon viselő egyén ezzel jelezte a többi rabnak, hogy minden további nélkül rávehető egy kis anális fixációra, mint befogadó fél. :)

2018. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!