Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell napokig/hetekig...

Miért kell napokig/hetekig duzzogni?

Figyelt kérdés

Egy-két napot még megértek, de utána nem lenne könnyebb megbeszélni a dolgokat felnőtt emberek módjára?

Miért jó nektek az, ha mindketten fasírtban vagytok?



2018. jan. 18. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem mész oda hozzá bocsánatot kérni?
2018. jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Mivel bántottad meg? Azért az nem mindegy.
2018. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek több idő kell. Nekem általában kevesebb, mert nem szeretem a feszültséget.
2018. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Bocsánatkérés már az elején megtörtént.

Nem kell durva dologra gondolni, megbocsátható lenne de azért nem is az a kategória, amit csak úgy egyik nap alatt elfelejt az ember.

2018. jan. 18. 10:37
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
A varázsgömböm nem tudta megmondani, hogy mivel bántottad meg. Akárhogy bűvölöm, annyit ír ki, hogy "try again later".
2018. jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Miért jó nektek? :D

Nekünk nem jó, úgyhogy nem is szoktunk napokig duzzogni, de egy napot sem.

Hogy köztetek mi történt, azt meg nem tudom, így azt sem tudom eldönteni, hogy tényleg megbocsátható-e vagy jogosan haragszik még.

2018. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Elméleti kérdés. Valószínűleg nem véletlen nem írtam le már a kérdés kiírásakor sem. Nem szeretném megosztani.
2018. jan. 18. 10:48
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Akkor nincs válasz sem :D
2018. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Így van. Nulla információra nincs válasz.

Te most azt akarod, hogy a duzzogó embert kezdjük el szidni amiért duzzog, mert addig sem azzal foglalkozunk, hogy mit tettél vele amiért így viselkedik.

Nagyon nem bírom az ilyen embereket. Amit te csinálsz az mindegy, az nem érdekes, de amit a másik csinál az téged zavar, neked az nem jó, te azt nem érted... Hát akkor vess magadra.

2018. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát akkor nincs :D

Nem fogok megsértődni :P

2018. jan. 18. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!