Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nagyon aggódok

Lehetek terhes? Nagyon aggódok

Figyelt kérdés
Menzesz után 11 nappal voltam egyutt a baratommal 2 x élvezett belém, lehetek terhes? most van a 9.nap együttlét után teszteltem de egyenlőre semmi, tüneteket se érzek. Mar többször ment belém akkor se lettem az, szerintetek most mennyi esély van ra ? Nem szeretnénk meg babát, de ha ugy van persze meg tartanánk

2018. jan. 19. 02:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
93%

Lehetsz terhes. Vedekezes nelkul szexeltetek. Tudod, addig jar a korso a kutra...

A naptarmodszer NEM vedekezes.

2018. jan. 19. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Carragher_x ***** válasza:
93%

"2 x élvezett belém, lehetek terhes?"

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2018. jan. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Basszus már csak az előváladéktól is lehetnél terhes, mégha nem is élvez beléd. Az óvszerre és a fogamzásgátló tablettára szokták mondani, hogy 99%-os eséllyel véd, emellett ez a naptáras számolósdi kb említésre sem érdemes. Akkor van értelme fogalalkozni vele, ha valakinek nem jön össze a gyerek, de védekezésként megbízhatatlan.
2018. jan. 19. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Minek bagzotok mint a nyulak, ha eszetek annyi mint egy raklap tėglának?
2018. jan. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%

Lehetsz. Csinálj majd egy tesztet.

Amúgy hozzám is átugorhatsz! :D

2018. jan. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Hany naposak a ciklusaid? Ha 28-29 es a menzesz vegetol szamolva voltatok egyutt a 11. napon, es a menzeszed legalabb 6 napos, akkor van esely, hogy megusztatok. Ha hosszabbak a ciklusaid es/vagy rovidebb a menzesz, a leheto legrosszabbkor csinaltatok. A valaszolokkal ellentetben, en meg eletemben nem nyultam se ovszerhez, se gyogyszerhez, megse vagyok terhes, de cserebe TCSTzek, vagyis homerozok, figyelem a nyákom es a mehnyakam, es csak akkor vagyunk egyutt, mikor minden tunet lehetove teszi. Ez ingyenes es megbizhato modszer, DE sok tudast es fegyelmet igenyel! Ha se fegyelmed, se penzed a vedekezesre, akkor igen hamar teherbe fogsz esni, meg akkor is ha most szerencsetek volt. Egy gyerek elete nem jatek, el kell tudni tartani, le kell mondani sok mindenrol...ha mar most nem megy egyik se, ne akarj meg gyereket.
2018. jan. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

6#

Elhiszem, hogy neked bevált, de lécci ne itt reklámozd! A legtöbb agyatlan tininek csak annyi jön le belőle, hogy ha nem akarsz, nem leszel terhes, se gumi se tabletta nem kell.

Az ilyen hőmérőzés-naptarmódszer sokaknak azt jelenti, hogy egyébként nyugodtan lehet dugni, mert van egy speciális gyerekcsinálós szex. (Babaprojekt)

Eszébe nincs hőmérőzni vagy figyelni a testét, aztán csodálkozik, hogy lehet terhes, ha nem középidőben szexelt.


Vagy részletesen írd le a módszert, vagy ha erre nem szánsz időt, akkor jobb meg se említeni.

2018. jan. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

egy újabb hülye nő

ti tényleg csak elleni vagytok jók, semmi másra

2018. jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Menzesz után 11 nappal voltam egyutt a baratommal 2 x élvezett belém"

Szinte a legjobb idő és módszer!

Gyereket akarsz? Akkor így kell csinálni!

2018. jan. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg az "agyatlan tiniket" a mi generacionk termeli ki. Azzal, hogy nem magyaraz, nem segit, csak lehulyezi. Engedd meg, hogy emlitsem az en modszerem, reven 10 eve vagyok gyakoris, es semmit nem valtozott az "agyatlan tini" meg a "kioktato megmondoember" kategoria es hiaba a kioktatas, valahogy megse lett kevesebb a hulye teherbeesos kerdes. Nem mondom, hogy nagy kedvem van az adombol finanszirozni az ilyen "veletlen gyerekeket", de szinten nincs kedvem a sok gyogyszer okozta erszukulet, meddosegi kezeles arat allni. Az ovszer egesz hasznos, ha rendeltetesszeruen hasznaljak, de miert gondolod, hogy aki a valaszomat nem tudja ertelmezni, az a hasznalati utasitast tudja? Ismerosi koromben tortent, hogy egy lany nem mert TCST-ni, igy maradt az ovszer. Mondanom se kell, hogy teherbe esett. Nem azert mert rossz a vedekezesi mod, hanem mert figyelmetlen volt es nem vette eszre a szakadast. Minden vedekezesnel szukseg van a tudatos figyelemre es ezt a kerdezo nem fogja megtanulni annyibol, hogy lehulyezik tobben. Termeszetesen leirom neki az en modszeremet reszletesen, ha kerdez, illetve ha szeretne, a tobbit is, mert neki lehet optimalisabb a gumi. A gyogyszer propagalasa helyett, amit minden kerdesnel tobben felbofognek, viszont jobbnak tartom rairanyitani a figyelmet a vedekezes fontossagara, pontossagara es a test mukodesenek megismeresere. Jobba ugyanis meg senkit nem szidtak.
2018. jan. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!