Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tartjátok képmutatónak...

Nem tartjátok képmutatónak ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem.

Ott van például Palvin Barbara, a Lorealal van szerződésben jó ideje, ami állatokon tesztel.

Vagy például Viszkok Fruzsi youtuber, neki kutyája is van, és olyan kozmetikumokat ken az arcára, ami miatt millió kutyát megkínoztak. Közben meg ott puszilgatja a saját kutyáját.


Nem akarom magamat álszentnek beállítani, osztani az észt, vagy bármi, csak egyszerűen nem tud ez kimenni a fejemből.

Nem vagyok vegetáriánus, sajnos nagyon is szeretem a húst, de kozmetikumból csak olyat hasznalok, amik állatkísérlet mentesek.


Az éjszaka láttam egy videót, hogy hogyan bánnak egy ilyen helyen a beagle kutyusokkal, és valósággal sokkolt, igazából arra az embertelenségre nincsenek szavak. Persze azóta az oldal nem nyitható meg...

Egyszerűen csak zavar ez a képmutatás, hogy így meg úgy szeretjük a kutyákat, macskákat, vigyorogva pózolunk a háziállatunkkal, miközben az arcunkon olyan sz**ok vannak, ami miatt az ő fajtársaikat halálukig kínozták.



2018. jan. 19. 08:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon szeretem az állatokat,tartok is többfélét, de bevallom, hogy Számomra megnyugtatóbb, hogy egereken, parkányokon, tengerimalacokon és uram bocsá kutyán , és nem embereken határozzák meg a letális dózist a gyógyszergyártó cégek.
2018. jan. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, szerintem épp elég gyilkost és erőszaktevőt zabáltatnak az én adómból is a börtönökben, szerintem inkább rajtuk kellene.
2018. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!