Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv. Ez működőképes edzésterv...

Ahagar kérdése:

Üdv. Ez működőképes edzésterv karra? (Értelmes válaszokat ha lehetséges)

Figyelt kérdés

Heti kétszer végzem 3 nap pihenővel a két karnap között (szériázok többnyire,mindíg arra törekszek hogy a legnagyobb súllyal szabályosan végre tudjam hajtani a gyakorlatokat)

Arra lennék kíváncsi hogy a tapasztaltabbak szerint ez túledzés vagy esetleg kevés?


Bicepsz


Karhajlítás egyenes rúddal 4×8

Scott pad egykezessel 4×10

Kalapácsozás egykezesekkel 4×12


Tricepsz


Homlokra engedés 4×10-12

Tricepsznyújtás fej felett 4×12 (szuperszettben tolódzkodás két pad között)


Otthoni körülmények között edzek (súly,rúd,egykezesek vannak)

Válaszokat előre is köszönöm.



2017. jan. 2. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem heti 1 kar edzés bőven elég, akár még kombinálhatod egy vállal is. Mert gondolj bele mell/hát edzésnél kap bőven a bicepsz/tricepsz ehhez hozzajon a heti 2 kar edzes , hosszu tavon tuledzeshez vezet. Az edzeseddel kapcsolatban meg szerintem tobb tricepsz gyakorlat legyen mint bicepsz pl 3 bico, 4 trinyo vagy 4bico 5 trinyo en az utobbit hasznalom es nekem bevallt😉
2017. jan. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minek 4 gyakorlat bicepszre,5 meg tricepszre?Válassz ki kettőt,2 alapgyakorlatot mindkettőre és azokat.csináld.
2017. jan. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A másik meg,hogy ne szuperszettezz.
2017. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tömegelésnél bőven elég heti 1 kar, 3-3 gyakorlattal 3-4 sorozatban.
2017. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban bejött heti 2 bicepsz. Tricepszet nem edzek külön de ha keveset kap a többinél akkor szerintem müködőképes.
2017. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!