Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell ennyit küszködni...

Miért kell ennyit küszködni az életben?

Figyelt kérdés
Akárkivel beszélek, akármit olvasok, mindenki szénné küzdi magát. Betegségek, szegénység, szar munkahely, szar élettárs, függőségek, balesetek, stb. Miért nem lehet szép nyugodtan, boldogan élnie az embereknek? Mi ennek az értelme, vagy (nevezzük) istennek a célja? Nem vallási értelemben kérdezem, mi erről a véleményetek?

2018. jan. 22. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ez felfogás kérdése
2018. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

... mindenki szenne kuzdi magat .. ezt igy en azert nem mondanam.

szar munkahely, szar elettars -- ezeken lehet valtoztatni

fuggosegek.... cigaretta? alkohol? ezeken szinten lehet valtoztatni

baleset.. no igen ha belem jon egy auto a buszmegalloban azt nehezen tudom elkerulni

betegseg szinten, a legrosszabb a vilagon ami letezik, betegsegnel rosszabb NINCS


szegenyseg? mi az? nincs penzem cigire? nem tudok minden nap etteremben ebedelni? hetente moziba jarni? vagy nem tudom befizetni a szamlakat? honap vegen nem tudok a boltban elelmiszert venni?

ez relativ de ezen szinten lehet valtoztatni

2018. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Ha valaki negatív, akkor mindig küszködni fog. Szar dolgok előfordultak az én életemben is, de most sem mondanám, hogy küszködtem.. Minden ellen lehet tenni. Felfogás kérdése.
2018. jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pl. nem küszködök. Tiszta elégedett vagyok. Vágyok dolgokra, de ami van, az teljesen rendben van.
2018. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az ember túl magasra teszi a lécet és nincs benne akarás, elégedetlen a sorsával. Persze van ahol jobban fizetnek, nagyobb úszómedencés házban laknak, munkanélkül többet keres mint itthon mi. Az is egy világ. Meg van ahol nincs mit enni, nincs lakás csak a csillagos ég, nem lehet tanulni és nincs eü ellátás. Az is egy világ. El kell fogadni azt ami van, vagy tenni kell ellene. Mindenki a saját sordának kovácsa.
2018. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy aztán meghalj😂
2018. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kellene ennyit görcsölni (mert pl.: egy másik országban élnénk), akkor is kellene valamennyit küzdeni, azonban lényegesen jobb lenne az emberek kedve, hozzáállása a feladatokhoz, a munkához, mert akkor olyannyira magáénak érezné, mintha játszana.
2018. jan. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha már nem tanulsz, hanerm dolgozol, rájössz ez mennyire így van. Nem állhatsz le, mert nem lesz kaja, pénz, utazás, lakás. Semmi. Mindenért küzdeni kell. Ha nem csak abban hiszel amit látsz, ennek számtalan okát találod meg az irodalomban. Továbbá, ha belegondolsz, már maga a megszületés is egy küzdelem volt ... ;) nyílván az egész élet is az.
2018. jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!