Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők! Ti hogyan oldjátok meg a...

Nők! Ti hogyan oldjátok meg a munkahelyen? A menzeszkor, az egész táskát viszitek magatokkal a mosdóba?

Figyelt kérdés
Férfi kollégák között kellemetlen.

2018. jan. 22. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
A betétet beteszem a zsebembe. Nem tudomány.
2018. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
A betétet beteszem a zsebembe. Nem nagy tudomány.
2018. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Szintúgy
2018. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Négyrét hajtom a cuccost, összeszorítom a tenyerem, úgy viszem ki, ha nincs zsebem. Ha van, akkor zseb. Rakétatudomány, mi?
2018. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig vittem a táskám is a vécére. Szóval nálam ez nem volt feltűnő.
2018. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van olyan kis, betéthez való dobozkám, egyszer hozzá volt csomagolva egy csomag akciós betéthez, azt viszem magammal és simán zsebre vágom.
2018. jan. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szokott lenni egy váltás tampon a zsebemben.
2018. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én mindenhová viszem a táskám, mert ilyen nyitott, egyterű irodában dolgozom, nem merném csak úgy ott hagyni, hiszen az emberek felét szinte nem is ismerem. Nem valószínűsítem, hogy bárki hozzányúlna, de nem kockáztatok. Így nyilván a mosdóba is jön. De ha nem így lenne, akkor csak simán zsebre tenném, nem akkora ügy. Elvégre ez is csak természetes dolog, akit zavar, annak javaslom, menjen vissza az óvodába.
2018. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszemélyes az üzlet ahol dolgozom... Pici üzlet, csak 1 plusz helység van, ami a mosdó, alapból ott tárolom napközben a táskámat, és ha wc-re kell mennem, kirakom a rögtön jövök táblát és bezárok.

De ha olyan helyen dolgoznék, ahol többen vagyunk, és vannak férfiak is, akkor sem izgatna különösebben a dolog, felnőtt emberek ők is, akik tudják, hogy a nők menstruálnak, és amúgy azt is elhiheted, hogy még csak fel se tűnik nekik, hogy viszel-e táskát vagy sem. Fogalmuk sincs róla, mert nem érdekli őket :D

2018. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Fogom a tampont a tenyerembe mélyesztem, vagy a zsebembe, és kimegyek. Nem egy nagy tudomány. :D
2018. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!