Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok ennek az eladóna...

Mit gondoltok ennek az eladónak a hozzáállásáról?

Figyelt kérdés

Én panaszt tettem. A rövid story:


A Fogarasi úti obiban szerettem volna ma tapétát vásárolni Megtetszett egy tapéta, kerestem egy szabad alkalmazottat, aki elirányított egy pulthoz a méteráru és tapéta osztály között. Ott álldogáltam a tapétámmal, míg az eladó hölgy épp egy papírt töltött ki 2 másik vásárlónak. Rám nézett és azt mondta, nyugodtan kérdezzek, mert most nem tud elmenni onnét. Egy kérdést intéztem hozzá :milyen típusú tapéta ez. Megválaszolta. Majd mikor megszerettem volna kérdezni, hogy van-e 11 tekercs, mert szeretném megvenni, félbe szakított, és azt mondta, hogy hagyjam, mert most figyelnie kell, mivel idézem :"ezeknek a szerencsétleneknek most állítom ki harmadjára".

1. A vásárlókat, akik mellettem állnak fennhangon nem szólítom szerencsétleneknek.

2. Minek ajánlja fel, hogy kérdezzek, ha utána elküld.


Szóval otthagytam a helyet, mint a szél és biztosak lehetnek, hogy ezekután máskor sem vásárolok ott. Illetve az ilyen alkalmazott nem alkalmas kiszolgáló személyzetnek. Függetlenül attól, hogy leterhelt-e vagy sem.


Ha azt mondja, várjak vagy átirányit máshoz, azt mondom, megértem, de nem ez történt.


Mit gondoltok?



2018. jan. 23. 17:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sok a frusztrált eladó. Persze mindenkinek lehet rossz napja. De amikor már negyed órája álltam a pénztárnál, mert a “kedves eladó” a saját életet firtatta röhögcsélve az előttem álló vásárlónak miután már rég fizetett, és észre se akarta venni magát, elnézést kértem, mondtam nem várok tovább. Még képes volt engem kifelé menet lebunkózni, mert nem vettem végül meg azt a pár zsemlét.

A stílusukkal van baj. De ők járnak rosszul, miattuk lesz kevesebb vásárló. Neki pedig a megélhetése függ ettől. Ja a legjobb amikor kérdeznék valamit és a válasza ő honnan tudja ez meg az hol van.

2018. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!