Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idős (ebb) ek miért szóltók...

Idős (ebb) ek miért szóltók le minket fiatalokat?

Figyelt kérdés
Például azért mert okostelefon generáció vagyunk és az interneten nöttünk fel, na és akkor mi van? Ti is nyomtátok volna régen gyerekként vagy fiatalként, ja hogy akkor még nem volt és ezért kell irigyeknek lennetek ránk? El kellene inkább fogadnotok hogy a világunk nélkületek fog tovább menni egyszer majd és e fajta mentálitásnak ( internet, okostelefon, számítógép,TV, modern kor szar, bezzeg régen) a jövőben nyoma sem lesz mert szépen kifejezve elmúltok ahogy az a régi világ is elmúlt és a mostani fiatal generációnk modern felfogása és természetessége érvényesül.

2018. jan. 23. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Ez az Kevinke, most jol megmondtad. Na menj szepen alukalni, holnap suli.
2018. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
22/f.
2018. jan. 23. 20:31
 3/19 anonim ***** válasza:
75%
Most éppen te szólod le az időseket. Szóval te sem vagy semmivel sem jobb.
2018. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
69%
Bárcsak ne írtad volna a korodat...
2018. jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Épp a helyzetet vázoltam fel nem akarok én senkit se megbántani.
2018. jan. 23. 20:36
 6/19 anonim ***** válasza:
58%

nem korfüggő, hogy ki hogyan osztja be a drága idejét..


a gyerekedet sem az okostelód fogja emberré faragni


pedig fontos lenne, hogy minél több ember legyen az emberek között

2018. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Mert, olyan buták vagytok a modern s "okos" világotokkal, hogy ha 1 hétre megszűnne a net, nem találnátok még haza sem és enni se tudnátok, miként kell s mit lehet:D


Fogalmatok sincs az emberi kapcsolatokról, annak értékéről, sírtok a magánytól értetlenül állva előtte, 25 éves kigyúrt nyomorékként s szétszolizott festék bolt fejű pitaként...nem is emberek...


Belsőleg megy harmóniátlan-zavaros s gerinctelen, önteltségtől fulladva meg.


Tisztelet pár kivételnek;)


ui: Remélem anyukád-apukád s nagyszüleid is megértik, hogy gyűlölöd őket s halálukat várod:DDD

2018. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem, nem fog elmúlni ez a mentalitás. A világ tovább fog váltogni ezután is, és te majd máson bosszankodsz öregkorodra. Vagy ha te nem is, más majd igen. Idősektől én ezt elnézem, tényleg szar lehet, ha elmegy melletted a világ, egyre kevésbé találod a helyed, miközben a tested is fokozatosan cserben hagy. Amúgy a fécesz meg okosteló kultúrától nekem is feláll a karomon a szőr, pedig 22 leszek pár nap múlva. De mondjuk nem gomdolom, hogy régen jobb volt, minden kornak megvolt a maga ökörsége.

Amitől viszont kedvem támad lakaparni az arcom (na jó... valakiét), amikor a huszonéves osztálytársam közli, hogy mekkora ribik a mai tizenévesek, tizennégy évesen f..zról beszélgetnek, bezzeg ő már tizenöt volt, mikor először f..zt fogott. Van, aki eleve öregasszonynak születik, csak bele kell érnie a szerepbe :P

2018. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
37%
Megnyugtatlak, az a pár èv gyorsan elszalad...
2018. jan. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodjon le mindeki a 3,14csába, régen sem értek többet a kapcsolatok, csak akkor még energiaigényesebb volt a színlelés. Most van rá egy gomb, de ki találta fel? És kik használják? Én furcsamód képes vagyok tartalmasan ápolni a fontos kapcsolataimat most is, de a legtöbb embei viszonyt már tíz éve is nagyon álságosnak tartottam, kiskamasz létemre. Ahogy pedig visszafelé megyünk az időben, egyre szigorúbb társadalmi konveciókba ütközünk, vagyis egyre több ok lesz a képmutatásra. Ez nem generációs dolog, az emberi természet nem változik meg egy emberöltő alatt. A saját nagyszüleink vagyunk, csak mobillal. Ha valamiben más ez a generáció, az legfeljebb a cinizmus. Jobban felvállaljuk a mindenkori gyarlóságot, mint pár száv éve (talán a hanyatló Róma óta?) bárelyik.
2018. jan. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!