Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek hanyad része...

Az emberek hanyad része úgymond "szupernormális"?

Figyelt kérdés
Remélem jó kifejezés erre a szupernormális. Ha nem, javítsatok ki. Tehát ők jóemberek, alapvetően nem akarnak senkinek semmi rosszat, szívesen segítenek másoknak, amiket nem igazán kapnak vissza, és csalódnak a többi emberekben az őszinteség hiánya miatt, illetve a manipuláció és a haszonlesés, stb... miatt?
2018. jan. 24. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem használom a szupernormálist. Férfiként a 21. századi úriember értékrendet, stílust követem. Ennek része az elfoglaltsághoz illő megjelenés, kulturált viselkedés, alapvető figyelmesség, segítőkészség, jóindulat mások irányába, ugyanakkor a naivitás nélkül, verseny természetes vállalása (ahhoz is etikus hozzáállás).


Persze ennek egy része tudatos (azaz nem csak belső énből fakadó), mert hosszútávon is ez a viselkedésminta az, ami a legjobban megtérül.

2018. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ismered az MBTI személyiségtípusokat, akkor van 1-2 típus ami nagyjából le is fedi ezeket a tulajdonságokat, ilyenek az INFJ, INFP vagy ISFJ típusok is :)


Én sem mondanám szupernormálisnak, csak egyszerűen olyan értékrend szerint élnek ami manapság a felgyorsult/sikerorientált/haszonleső világban talán már kicsit kuriózumnak találtatik (sajnos).


Én személy szerint fajsúlyosan INFP vagyok, kicsit néha tényleg ufonak érzem magamat. :))

2018. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%. Minden embernek vannak beteg, de legalábbis fura dolgai, így senki sem szupernormális. Lehet, hogy alapvetően az, a titkos dolgait meg senki nem tudja.
2018. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ezt nem "szupernormálisnak" nevezném, inkább ez lenne a normális. Viszont, hogy az emberek hányad része ilyen, azt senki nem fogja tudni megmondani neked.
2018. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!