Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek szerint ez...

Egyes emberek szerint ez miért úgymond undorító?

Figyelt kérdés

Csupán kíváncsiság. Nem értem, miért kell valakit emiatt leb*zizni (már bocs a kifejezésért, de ezt csinálják) vagy éppen kiröhögni.

Legtöbb haverommal meg szoktuk ölelni egymást, vagy volt, amikor egyik haverom átjött hozzám és egyszerűen nem volt máshol hely, egy ágyban aludtunk. Nekünk valahogy ez teljesen természetes és lányoknál is elő szokott ez fordulni mégsem "leszbikusozzák" le őket. Múltkor is nagyon jó haverommal találkoztam, aki külföldön él, csak hazajött egy kis időre és megöleltük egymást, az emberek meg furán néztek ránk.

Nem értem az összefüggést. Ha ez a lányoknál nem elítélendő, akkor nálunk miért az?


2017. máj. 16. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem, az emberek erre nem néznek csúnyán: csak a bunkók. Ez ugyanis a normális emberi interakció része.
2017. máj. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem mindegy, hogy mit gondolnak mások? Tegyük fel ha 10 emberből 8 b*zinak gondol ezért változtatni fogtok rajta?

Ha az a 8 ember azt mondja, hogy az érzelmek kimutatása nem helyes, akkor soha többet senki után nem mutatod ki?

2017. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem semmi fura, undorító vagy bu_zis nincs ebben.

Azokkal az egyes emberekkel meg ne foglalkozz. Gondolom, nem sok ilyen van, aki így gondolkodik, mivel mindennap látok az utcán, minden korosztályból férfiakat, akik megölelik egymást köszönéskor. Szóval a többségnek ez teljesen normális, hétköznapi.

2017. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Ez azért van, mert a közfelfogás rohamosan egy olyan szellemtelen, lapos színt felé tolódik -mondhatni undorítóan-, ahol a férfi egy trágár, durva, falubikája, és aki pl. szereti a verseket, lírát stb., az bzi. Nem sok értelme van ennek, de az nem zavarja őket. A barátok megölelték egymást, meglapolgatták egymás hátát- ez szokás volt, és ma sincs ezzel probléma.
2017. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a dolog a kivitelezés mikéntjétől. A leírt dolgoknak el tudom képzelni olyan verzióját is, amire én is azt mondanám, hogy ez minimum langyi, de olyat is hogy az teljesen rendjén legyen.
2017. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele baj. Semmi baj nincs, hogyha képesek vagytok megférni egy ágyban. Gondoljanak amit akarnak, azt ölelsz meg, akit akarsz.
2017. máj. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem irritalna, ha egy haverom olelgetne. Szerencsere sem ez, sem a ciganyos puszilkodas nem volt soha divat nalunk. Tehat, ha azt latom, hogy masok ezt mivelik az megnezem, mert nekem fura, es mint mondtad, ez lanyoknal szokas. A lanyos fiuk bzisak. Ez van. Lepj tul rajta. Nem kell mindenen fennakadni.
2017. máj. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Veled nincs rendben valami, szerintem nézesd meg magad egy dokival.
2017. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!