Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mennyire félt az első...

Ki mennyire félt az első munkahelye előtt?

Figyelt kérdés
Milyenek voltak az élmények? Nem tartott attól, hogy munka mellett nem lesz ideje magára?
2017. szept. 2. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Mármint rám, vagy magára?
2017. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Imádtam az első munkámat. Haza se akartam menni. Egy héten 6 napot dolgoztunk. Rengeteg újat tanultam ott, jó fej kollégák, minden nap egy merő izgalom.
2017. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Nem hazudtolta meg magát a hely, akkorákat rúgtak belém, ha olyan lennék azt mondanám azóta is fáj, de szerencsére mint az esőköpeny olyan voltam/vagyok.
2017. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2-es, csak kíváncsiságból: milyen munka volt?
2017. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Egy vidéki napilapnál voltam. Nagyon izgalmas volt a középiskola után.
2017. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

minden munkahelyen megkóstolják az ember gyerekét valamilyen formában..ha túléli, jól végzi a munkáját, akkor pár év múlva lehet törleszteni.

akkor már van ideje magára, mert ott fekszik az ágyában a főnök felesége.

2017. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!