Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki az, aki ezen röhögőgörcsöt...

Ki az, aki ezen röhögőgörcsöt tud kapni? Barátkoznátok továbbra is ilyen emberrel?

Figyelt kérdés

Nos, nagyon röviden annyi, hogy egy ismerősöm, akivel minden nap találkozom gondoltam mesélek neki egy elég komoly témát. Egy balesetről meséltem neki. Láttam, ahogy egy lányt elgázoltak, aki kómába is esett. Kb ennyit meséltem neki. Pont az a lány épp kikerült minket a járdán, szóval innen jutott eszembe a téma.

Akinek meséltem, olyan nagy nevetés tört ki belőle, hogy megijedtem tőle. Legalább három kerek percig nevetett ezen. "Biztos megérdemelte" - fűzte hozzá. Azután még külön kifigurázta, hogy hogyan is ütközhetett neki az autó és újra röhögött. Teljesen lesokkoltam. Végül egész úton habogott össze vissza. Teljesen hiperaktív lett.

Középiskolások vagyunk. Nem tudom őt elkerülni (ha szükség lenne erre). Mit gondoltok?



2018. jan. 26. 22:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az hogy valaki nevetéssel reagál ugyanolyan normális reakció, mintha sírna vagy meg sem szólalna. Én is azok közé tartozom akik gyászhírre elsőként nevetőgörccsel reagálnak. És nem, nem vagyok közben vidám és nem is tudatosan csinálom. Nézzetek utána, ezzel nincs baj. Az viszont furcsa, hogy el is játszotta, ez nekem is arra utal hogy vmi nem stimmel vele és nem biztos, hogy okos dolog vele barátkozni.
2018. jan. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A középiskolások agya hormonokban tocsog, ezer olyan dolgon kapnak röhögőgörcsöt, amin amúgy indokolatlan lenne.
2018. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Több szavazat jött arra, hogy kerüljem. Inkább ezt választom. Szerintem nincs mit szépíteni ezen a dolgon.
2018. jan. 27. 10:23
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem normális, érzéketlen tuskó. Ne beszélj vele többet.
2018. jan. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy elhárítanám, kerülném a helyedben, amennyire csak lehet. Nem százas a tag. Minimalizáld vele a kapcsolatot!


Amit többen írtak, hogy az első reakció (nevetés) utáni állapot, amibe került, az ebben az egészben a legkevésbé normális, már-már ijesztő. Az más dolog, ha valaki nem tud hirtelen mit kezdeni egy ilyen információval, és kínjában nevet, de nem rögögőgörcsöt kap, és utána főleg nem kezd el így viselkedni, meg ilyesmi kijelentéseket, minthogy az illető biztos megérdemelte...

2018. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy természetes reakció. Akkor lenne gáz, ha 😭 súl sirni kezd böböpni. Bömböl
2018. jan. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
És minek mesélsz ilyeneket? Mit akarsz ezzel? Csak eszedbejutott, minek ez a locsogás?
2018. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Már leírtam, hogy miért meséltem el. Ráadásul nem volt más témám.

Így legalább megtudtam valamit. Tehát, már nem is lényeges, hogy "miért mesélek ilyet". ;)

Üdv nektek.

2018. jan. 27. 14:20
 19/20 anonim ***** válasza:
72%

Ó ha tudnád mi miken röhögtünk haverokkal középsuliban... :D Ez semmi.

Az a poén hogy pont azóta nem tudok ilyesmiken röhögni meg rosszul leszek még a hallatán is mióta tényleg bajaim vannak (szorongásos zavar, obszesszív-kompulzív zavar stb.) :D Jó nagy idióták vagytok, aki pszichopata az pont nem fog ilyenen röhögni mert egy pszichopatából semmit nem vált ki, másrészt azok mindig pozitív benyomást igyekszenek kelteni ezért ilyen esetben például együttérzést színlelne. A pszichopatákat gyakran a legkedvesebb embernek ismeri a környezetük.

Mindenesetre te sem vagy semmi, ahelyett hogy megmondanád neki hogy szerinted mennyire gáz hogy így reagált, annyira rosszul érintett most elásta magát nálad itt rinyálsz és azt sem fogja tudni mi bajod vele.

Lehet ő is éretlen meg hibbant, de egy ilyen sunyi karótnyelt barát sem jobb.

2018. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Amit írtál a pszichopatákról - utolsó válaszoló - az NAGYON igaz.

Amúgy mondtam neki, hogy ez egyáltalán nem nevetséges. Nem tudom, hogy észrevette e magát.

2018. jan. 27. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!