Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt olyan ismerősötök/barátot...

Volt olyan ismerősötök/barátotok, akit megbántatok, hogy megismertetek?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok többek között, hogy egy idő után kiderült, hogy nem az az ember, akinek elsőre tűnt, netán ijesztő/furcsa tulajdonságai is voltak.


De olyanok is érdekelnek, akiket esetleg megbántottak/olyasmit tettek veletek, ami miatt megszakítottátok velük a kapcsolatot.


Mennyi ideig tartottátok a kapcsolatot?



2018. jan. 27. 11:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

7-es, végül is ebben van valami. Igaz, hogy átvert és kihasznált az a hülye liba, de talán erősebb és mindenképp kevésbé naiv lettem attól, ami történt.


5-ös vagyok.

2018. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
Volt idő amikor úgy gondoltam kár,hogy egyes emberek az életem részei voltak-ekkor még frissek voltak a tőlük kapott sebek.De az idő távlatából jó,hogy azok voltak,mert sok mindenre megtanítottak vagy sok mindent megtanultam a velük kapcsolatos negatív sokszor fájdalmas megtapasztalásokból.De ezek a tapasztalatok évvekkel később jöttek.Hála nekik megtanultam kijelölni a személyes határaimat másokkal szemben,átlátni kinek mikor mit és mennyit érdemes elmondani,kiszűrni a kétszínű,érdek embereket.Mindent összegezve nem bánom,hogy megismertem őket.Ha nem ők lettek volna akkor mások által kellett volna megtapasztalnom ezeket a dolgokat.
2018. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Megbánni nem sok mindenkinek szoktam az ismeretségét, mert a legtöbb esetben mindenkitől kapok valamit, amitől ma szegényebb lennék. Ha mást nem, hát tapasztalatot.

Talán egy olyan személy van, akit szívesen kitörölnék mindenestül az életemből. Volt egy haverom általános iskolában, akivel gimnáziumba is egy osztályba kerültünk. Sajnos akkoriban még eléggé lúzer típus voltam és ahogy telt az idő, ez a gyerek is fokozatosan állt be az engem cikiző egyének táborába, mivel tudta, hogy ezzel magának sokkal jobb helyet tud biztosítani a hierarchiában, mintha felvállalná a régi ismeretségünket.

Szerencsére egy év után kibuktam abból az osztályból a mateknak hála, de év végére ez a srác egyre messzebb merészkedett és a leggyűlöltebb emberré vált a szememben. Rá mondom azt, hogy szívesen kitörölném az emlékezetemből, mert az ő jóvoltából már nem csak tapasztalatot, de örök lelki sebeket is begyűjtöttem.

Ma már hál' istennek magam mögött hagytam a lúzer korszakot és egy viszonylag kiegyensúlyozott embernek tartom magam, de ha csak rágondolok, ma is elönt a keserűség, és az ilyen áron szerzett tapasztalatot inkább passzolnám.

24/F

2018. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Van/volt/lesz. Rendszerint én b×m el a dolgokat.

Mind rövid ideig tart/tartott/fog tartani. Vágyom az emberi kapcsolatokra, de h×e vagyok hozzá.

2018. jan. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen volt, az osztálytársam. Szembetűnővé vált, hogy kihasznált engem. Csakis akkor voltam jó, ha szüksége volt valamire. A hátam mögött pedig kibeszélt, ha kérdezgetett valamiről akkor pedig másképpen adta elő a történetet, azzal a céllal, hogy engem lejárasson.
2018. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!