Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hetente hányszor érdemes...

Hetente hányszor érdemes megfürdeni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 27. 17:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
#8 igy igaz! Én is igy gondolom!
2018. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
én nem jól érzem magam, ha kimarad a zuhany. naponta le szoktam zuhanyozni. tábori körülmények között is kétnaponta.
2018. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Naponta kétszer fürdök, napközben mégis koszosnak érzem magam. Én már kényszeres vagyok.
2018. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Megszokás kérdése. Nekem napi egy tisztálkodás (zuhany vagy fürdés, illetve reggel arcmosás) az alap, enélkül rosszul érzem magam.
2018. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
heti 2-3 nálam is..pedig..
2018. jan. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Metionin ***** válasza:
Ahányszor szükségét érzi az ember. Nekem 6 "kis" fürdés van meg egy "nagy", utóbbi vasárnaponként. A kicsi az egy gyors zuhany, víz, tusfüdő, öblít, go, a nagy az hajmosás, szőrtelenítés, arcpakolás meg ilyenek, ezt míg otthon laktam kádban toltam de a mostani lakásban csak zuhanyzó van.
2018. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Van, hogy csak hideg vízzel csapatom le magamat és max. az alfelemet "szappanozom be". 6-7x hetente.

Viszont kezet azt nagyon gyakran mosok és alaposan, érdekes.

Volt egy nagyon depresszív időszakom, akkor megesett, hogy 3-4 napig nem mosakodtam, de akkor nem is dolgoztam, meg nem mentem emberek közé.


Van olyan ismerősöm, aki kétnaponta zuhanyzik és nem büdös egyáltalán.

2018. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mindennap kell.


Én max akkor nem fürdök mikor olyan beteg vagyok,hogy wc-re ki menni is nagy erő,nem hogy zuhanyozni.


De nyilván ahogy jobban vagyok zuhanyzok rendesen.


Mivel kutyakozmetikus vagyok és mindennap szőrben,kutyanyálban úszok és megizzadok, eléggé undorító lenne nem fürdenem. Nekem tök jól esik minden este a zuhanyzás.


Aki annyira fürdés ellenes az max otthon ül és veri a kuksiját abba nem izzad meg.

2018. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Munkanap minden nap, más esetben ha nem nagyon megy az ember közösségbe, akkor 2 naponta.
2018. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Clay Morrow ***** válasza:
10%
Én heti háromszor szoktam. Senki soha nem panaszkodott.
2018. jan. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!