Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félnek az emberek úgy a...

Miért félnek az emberek úgy a rendőrtől mint a tűztől? Forgalomban, útszélén pl.

Figyelt kérdés

Mindig megtapasztalom ezt, rendszerint az középkorúakat veri le a víz, pl halad szépen 60-as szakaszon a forgalom, és valaki képes visszavenni 40-re a tempót, olyan is előfordult hogy több autó van előttem és a rendőrt nem merik előzni, percekig így megyünk ha kifogunk egy ilyet.


Én már előztem is 1 rendőrt mögötte két idiótával akik nem merték kikerülni. Odacsavartam neki motorral, semmi retorzió nem történt belőle.

Meg amúgy sem indokolt hogy 20-al döcögjön a járőrözése miatt egy komplett sor.


2018. jan. 27. 22:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

#10: Remélem, megvolt az esti feszültséglevezető káromkodásod és lenyugodtál tőle. Egészségedre.

A kocsira értettem, fizikailag nem volt ott, mert a sofőrje épp máshol volt vele. És nem rólam van szó, szegény analfabéta. Néha nézd a híreket.

2018. jan. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Jah és ezt te el is hiszed?

Akkor csak hülye vagy.

2018. jan. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A rendőrautóra ugyanazok a szabályok vonatkoznak mint bárki másra, amíg nem megkülönböztető jelzéssel megy. Én is, és kortársaim is megelőzzük, ha valamiért nagyon lassan megy.

Most mert párszor megelőztél egy rendőrautót, rögtön kérdést kell kiírnod? :)


Csak megjegyzem, rendőrkapitányság közelében lakom Pesten, így elég sok rendőrautóba botlom, és két zebra között is átengedik a gyalogost.


Mindenesetre fa$a gyerek vagy. Ezt vártad?



Egy középkorú hol autós, hol gyalogos

2018. jan. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#12: Hát, mivel a bíróság is elhitte végül, ezért igen. Főleg, hogy volt egy csomó szemtanú és egyéb bizonyítékok. De biztos csak poénból volt ennyi szabadideje az illetőnek a pereskedésre.

Ezt a szót tudod csak mantrázni vagy képes vagy értelmes dolgokat is írni?

2018. jan. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, mind a ketten tudjuk hogy kamuzol.

Ne erőlködj!

2018. jan. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#15: Tényleg ennyire unalmas az életed? :D Sportolj, ismerkedj, járj el szórakozni. Jót fog tenni.
2018. jan. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

semmi pánik..egyik EU országban 2 szem hó miatt 1 órát késtem úgy beálltak az autópályák..

tényleg 2 szem..nem fehérlett semmi az út mellett..és tele 20 évesekkel a kocsik


a rendőröket csak símán ki kell kerülni..

2018. jan. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Azért mert nekem nem ér az a fél perc amivel elöbb hazajutok 50 ezer ft-ot.

Ha zavar akkor előzz rám, nincs harag.

2018. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!