Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek sikerült az önbizalomhiá...

Kinek sikerült az önbizalomhiányát leküzdeni és hogyan? Egyáltalán le lehet-e küzdeni?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, akinek korábban nagyon nagy önbizalomhiánya volt, de sikerült leküzdeni? Mi a titok? Mit fejlesszek magamon? Idáig azt hittem, hogy azért nincs önbizalmam, mert szegény vagyok... Szerencsés helyzetbe kerültem és anyagilag egyre stabilabb lábakon állok, de az önbizalomhiány nem akar szűnni. Sőt úgy érzem, hogy inkább csak romlott. Az önbizalomhiány főleg a csajozás terén mutatkozik meg...
2018. jan. 28. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogytam.

Frizurát váltottam.

Sűrűbben néztek meg lányok.

2018. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gál Zoé ***** válasza:
Szerezz magadnak barátnőt! Én is azt csináltam. Szereztem magamnak pasit, aztán jobb lett. Mondjuk már szakítottunk, de mindegy, már van önbizalmam.
2018. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rájöttem hogy minden ember fél a kritikától, ezért kritizál mást. Ha nem félsz, mert tudod, csak a kígyók kritizálnak, akkor tudod JHVE eltapossa a kígyók fejét.
2018. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elkezdtem adni a külsőmre, ami magával vonzotta az önbizalmat. A kisugárzásodon dolgozz, és sikeres leszel e téren is.
2018. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyitottabb lettem mindenre, még akkor is, ha féltem.
2018. jan. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én igazából kimondva sose voltam önbizalom hiányos, de mindig úgy éreztem hogy ronda és buta vagyok. Azóta ez már átment egy passzív pesszimizmusba. Mindehhez pedig csak idő, és jó sok csalódás kellett. Meg az hogy már ne érdekeljen szinte semmi, amiben másoknak is szerepe van. Én szeretem magamat, és jól is nézek ki. Legalábbis ezt gondolom magamról. A többi meg nem érdekel, mert nem fontosak a számomra.
2018. jan. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!