Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek manapság félnek...

Az emberek manapság félnek telefonálni?

Figyelt kérdés
Kereskedő vagyok, ezáltal sokszor hirdetek autót eladásra, van, hogy a facebookon direkt erre a célra kitalált csoportjaiban. Napközben mindig dolgozom, ezáltal a facebokot meg hasonlókat nem tudom űzni, a hirdetésekben mindig kiírom, hogy telefonon keressenek, de ennek ellenére mindenki facen ír, és ott is leírom nekik, hogy telefonon keressenek, de sosem keresnek ott, csak irkálnak...ennyire hülyék az emberek? Nekem egy sima fodrász is azt írta facen, hogy telefonon egyeztessünk, és ne ezen a közösségi oldalon, úgy gondolom sokkal személyesebb is ha telefonon beszélünk, vagy nem? Miért ilyen hülyék az emberek? Ja, és hozzá kell tennem, mindig írom, hogy hívjon vagy csörgessen, mert ha úgy van, visszahívnám én, de elég beszari emberek lehetnek nem?
2018. jan. 30. 18:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

# 20


Ez a túlzott átgondolás a válaszokra okozza a silány s hazug párkapcsolatokat is, mert nem azt írják, amit éreznek-vélnek, hanem ami jónak-előnyösnek tűnik éppen;)


Egy beszélgetésben hallani a hazugságot s igazságot, de írásban felfedezni ezt már gyakorlat kell...ugye, ugye;)


Aztán meg a facenbuk...komoly ember már régen lemászott onnan...

2018. jan. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

En ingatlanokat adok berbe diakoknak. Az ugyfeleim nem akarnak telefonslni. Csak uzenetkuldokon kommunikalunk. Vhogy a mai frlnovo generacionak ez felelmetes.


N/34

2018. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szó elszáll, írás megmarad. Ráadásul a mobilok világában sosem tudhatod, mikor alkalmatlan a hívásod.

Utálok én is telefonálni, de sem hülyének, sem beszarinak nem tartom magam. Mindazonáltal, ha valaki kifejezetten erre kér, akkor felhívom, de jobbnak tartom az írásos kommunikációt.

2018. jan. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!