Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavarnak ennyire a...

Miért zavarnak ennyire a bunkó nagyképű emberek?

Figyelt kérdés

Szóval. 12 éves hatodikos vagyok és én tisztességen tanulok, nem káromkodok,probálok uriember lenni. És mégis az van hogy ilyen trehány undorító nagyképű bunkó focis gyereket jobban szereti az osztályom. Hogy ez hogy van?

Tudtok e írni tanácsokat hogy ez ne zavarjon mert annyira zavarni tud hogy már sokszor nem vagyok önmagam



#Nagyképűsêg
2018. jan. 30. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
gondolj arra, hogy ha minden jól megy ők milliomosok lesznek te meg jó családapa..
2018. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rúgd képen azt aki direkt leugat menőzik és suttyó tetű , ez a megoldás . A többi meg kussol . Sose dőlj be a jelmezes filmes klipp másolatoknak és a gülüszemű óbégatóknak , csapd párszor állba és fekszik .
2018. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez jó ötletnek tűnik de nem akarok igazgatóit! :d
2018. jan. 30. 22:05
 4/10 anonim ***** válasza:
nem Balázskának hívnak, kérdező?
2018. jan. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem
2018. jan. 30. 22:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, az a helyzet, hogy szerintem a tinik, többnyire jobban kedvelik a "vagany szöveget", mint az úriember viselkedést. Ezzel veletlenül sem azt akarom mondani, hogy te is káromkodj és legyél nagyképű, de sokat nem tudsz tenni ellene.
2018. jan. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj tovább. Pár év múlva a "nagymenők" fognak neked dolgozni.
2018. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Ja mert a jó tanulókból főnök lesz...XD. Öregapám is ezzel jött mindig, ha rossz jegyet kaptam. Szerintem a feljebb jutáshoz semmi köze a bizinek. Persze a jó bizihez szorgalom kell, ami az életben is segít, de ha nem elég leleményes az ember akkor csak egy szorgalmas hangya lesz
2018. jan. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aha azzal hogy nem vesznek fel jó suliba nem lessz rendes munkàd és leszel egy hülye proli azzal leszel ám a főnök!
2018. jan. 31. 18:14
 10/10 anonim válasza:

Egy adott szintig jó nagyképű bunkónak lenni. Ők azok akik szociálisak, "humorosak" már aki képes humoros oltogatós menővagány lenni.


Az adott szint alatt azt értem, hogy ha nem vagy zseni, nem találsz ki valamit vagy nem értesz olyan dolgokhoz amivel kitudsz tűnni az átlagból akkor sajnos a jobb kommunikációs készségű emberek fogják vinni a jobb munkákat.


A legtöbb állásinterjú inkább arra helyezi a hangsúlyt, hogy milyen ember vagy.

Anno taxiztam és vittem egy embert aki a googlehoz ment állásinterjúra. 5 szintes volt és pont az 5-re ment. Ha az sikerül akkor megkapja a munkát.

Programozónak ment mester diplomával és releváns munkatapasztalattal.

Szerinted egy vagánylazamuzi srácot felvennének ide? csak kérdem

2018. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!