Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha nem szeretek ölelkezni?

Baj ha nem szeretek ölelkezni?

Figyelt kérdés
Volt rá példa hogy matek órán ülök és dolgozatot írunk amikor a mögöttem ülő lány(az évfolyam legszexibb csaja)azt mondja hogy ha lemásolhatja rólam akkor kapok egy ölelést óra végén.Annyit tudni kell rólam hogy értek a matekhoz az dolgozatom 5-ös lett nrki 4-es,már óra vége volt amikor oda jött hozzám és azt mondta hogy megkapom azt az igért ölelést és már tárta ki a kezeit amikor egy furcsa érzés járta át a testem(talán zavarban éreztem magam de nem vagyok csúnya se büdös.kínosnak éreztem)amire én azt válaszoltam hogy nrm kérek ölelést és azt felelte hogy haragszik rám!Amúgyis a hányinger kerülget ha 1 párt látok ölelkezni.
2018. jan. 31. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy mizofobiás vagy.
2018. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mizofobiás,nem félek kezetfogni,vagy bármilyen uton érintkezni a másikkal
2018. jan. 31. 21:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt még megértem, hogy nem vagy egy "ölelkezős típus", de azért ha egy ölelkező pár láttán hányinger kerülget, akkor valami nem stimmel veled.
2018. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!