Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ilyen reménytelen...

Mit tegyek ilyen reménytelen helyzetben?

Figyelt kérdés

Az előzmény:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


Azóta volt egy munkahelyem kemény 1,5 > hétig, és semmi ok nélkül kirúgtak. (ukrán vendégmunkások kevesebbért dolgoznak helyettem gondolom én).

Amit le is szarnék, mert multi... ezek ilyenek, csak semmi munkalehetőség a környékemen, és idén szeretnék végre egyetemre menni, de robbanok le és esek szét, már külsőleg is. Egyszerűen semmi se motivál és nem akarok élni, meg itthon is katasztrófa a helyzet és ezt a sorozatos csalódottságot már nem bírom elvielsni.


Úgy érzem magam mintha én kevesebbet érnék mint más. :(



2018. febr. 1. 16:31
 1/2 A kérdező kommentje:

Már ott tartok, hogy visszaszokok az altatókra, hogy legalább valamikor aludjak, csak az tavaly kinyírt.

De igazából mindegy

2018. febr. 1. 16:38
 2/2 anonim válasza:
Ha "igazából mindegy" akkor nihilistaként mondom hogy a reset gomb mindenki előtt ott van. Vannak akik azt mondják hogy bátorság ha valaki megteszi. Én úgy gondolom hogy ha valamit majd elcseszek az életemben akkor egy tökéletes megoldás lesz. Gondolom tudod, hogy mire gondolok.
2018. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!