Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha harolok és legyőznek, vagy...

Ha harolok és legyőznek, vagy ha én vetek magamnak véget egy reménytelen helyzetben . Melyik a' dicsőséges?

Figyelt kérdés

2017. jan. 26. 22:04
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*harcolok
2017. jan. 26. 22:08
 2/18 anonim ***** válasza:
Egyiket sem mondanám dicsőségesnek, de akkor már inkább az első. Mégis, mi lenne dicsőséges abban, hogy végzel magaddal? Így van, semmi.
2017. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát nem adom meg az ellenségemnek azt az örömöt és dicsőséget ,hogy ő őlhet meg .

De ha utólsó erőmig harcolok az is dicsőség ,viszont így legyőznek . Melyik legyen egyszer úgy is döntenem kell.

2017. jan. 26. 22:17
 4/18 A kérdező kommentje:
?
2017. jan. 26. 22:17
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Esszel edes fiam esszel....ha a harc veszteseges lesz vissza vonulunk. Majd maskor megerosodve ujbol felvesszuk a harcot. Egyeb kerdes?
2017. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha rosszul áll a csata, valóban a visszavonulás(megfelelő fedezet mellett) a legésszerűbb döntés, majd új védekező állást lehet felvenni hátrébb egy alkalmas helyen, illetőleg erőviszonyoktól függően ellentámadást eszközölni. De csak akkor, ha van hova! Ha nincs, akkor nyilván dicsőségesebb harcban elesni, mintha saját kezűleg véget vetni az életednek. Ugyanakkor természetesen előfordulhat, hogy nem esel el a csatában, hanem az ellenség kezébe kerülsz élve, és ez rosszabb is lehet, mint a halál.
2017. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem találtam megfelelő fegyvert az idegenek ellen .

Valamilyen AK az amit tudnék használni és karbantartani .

Meg persze revolver és pisztoly ,de az csak közelre jó.

Ott van a' kard is meg a' bajonett kézi tusára .

Ha kicsit is készűlnek húznak páncélt .

Nem úgy mint az a' magas szűrke akit lelöttem vadász-reflex íjal . Csak szerencsém volt .

Reptiliánoknál szerintem nem így lesz láttam már olyat is.

2017. jan. 26. 22:52
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez melyik játék?
2017. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem játék Határtetőn ez van .

Ott lehet látni ufo-t, űrlényt .

Az erdőben Mánfánál lehet a' bázisuk a' föld alatt .

Járkáltak a' kertben is jó párszór .

Mást kerestek kizárt ,hogy eltérített legyek.

2017. jan. 26. 23:07
 10/18 anonim ***** válasza:
" Nem a vesztés a bukás hanem a le mondás "
2017. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!