Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nihilista = tinédzser?

Nihilista = tinédzser?

Figyelt kérdés
Valahol ezt olvastam mostanában és kíváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok erről. Légyszíves azt is írjátok le hogy nihilisták vagytok-e és mennyi idősek.

2018. febr. 2. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Én realista vagyok.
2018. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudsz ennél hülyébb választ is írni?
2018. febr. 2. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Tudsz ennél hülyébb kérdést írni? Legalább írd ki, hogy honnan olvastad ezt, mert a kérdésnek önmagában semmi értelme.


"Nihilista = tinédzser?"


Nem.


Nem vagyok nihilista, 17/f

2018. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ElectriGh0st ***** válasza:
58%

Nem igazán, max a magamfajta individualista p0cs akinek sulin kívűl a szociális élete egyenlő a nullával. Ja, ez az alapja a nihilista szellem kifejlődésnek.


Ez az állítás inkább csak magamra meg a hozzám hasonlókra lehet igaz. A legtöbb Z generációs f4szszopó kortársam inkább azok a tipikus felszínes, egoista kinyalthajú hulladékok.


INTP

15/F

2018. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, léteznek nihilista tinédzserek, én személy szerint elég erösen az vagyok. 17L
2018. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!