Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudják egyes emberek...

Hogy tudják egyes emberek meginni a sört? Komolyan mondom olyan a szaga és az íze mind ami megromlott, megbuggyant víz a vázából :S 21f

Figyelt kérdés
amúgy az összes alkoholos itallal van valami gebasz kivéve az édes liköröket, azokat megtudom inni, bár az is marja a torkom, de azt megtudom inni mert nincs ilyen furcsa buggyant íze, vagy VAN íze, nem úgy mint a pálinkának aminek csak gyümölcs szaga van de SEMMI íze.
2018. febr. 4. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nincs sok tapasztalatom az alkoholos italokkal, de szerintem a boroknak, és az ízesített/ barna sörök nem kifejezetten jó íze van. De szerintem ez egyéntől függ... Olyan, mint hogy valaki szereti a tökfőzeléket valaki meg nem
2018. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a tökfőzeléknek nincs romlott víz íze. am nekem sincs sok, mert én eleve az alkoholizálás ellen vagyok.
2018. febr. 4. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg még nem ittál JÓ sört...


A Borsodi, Kőbányai és társai... hagyjuk, de a jó kézműves sörök finomak.


Amúgy párom előtt én sem ittam értelmes sört, utáltam, de ő megismertette velem a finom, ízes - nem kesrű - söröket.

2018. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Én a sört nem szeretem, de megiszom ha nincs más, borokat kifejezetten utálom, de az erőseknek(pálinka, whiskey, vodka) tetszik az íze.
2018. febr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Valami rendes sört is próbálj ki (attól, hogy kézműves és drága még lehet szar), legalább egy Stella Artois vagy valami. Fiatal koromban nekem se jött be, de összejöveteleken azért ittam mindig párat, ma már imádom.

Ja és üvegből szerintem jobb, dobozosat hanyagold.

2018. febr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a sört, kivéve a fesztiválon az agyonvizezettet, ami mindenki szerint pocsék :D

A borokat sem szeretem, nekem is romlott ízt idéz.

A töményekből a vodkát tudom meginni. De már évek óta nem ittam azt sem.


29n

2018. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én feloldódásképpen iszom, ha úgy van, hangulatjavító számomra, de én se iszok meg bármilyen sört, vannak jobbak, de ócskábbak is, azok tényleg ihatatlanok. Ami “elmegy” minőség, azt megiszom néha, van ami meg kifejezetten ízlik.
2018. febr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"mert én eleve az alkoholizálás ellen vagyok."


Hmm, tudod anno nekem is volt két ilyen osztálytársam, mindkettő ilyen totál lúzer kategóriás egyén volt, és totál ugyanez volt a szövegük. Kb mindenre rámondták hogy így rossz úgy rossz, meg hogy nem akarnak párkapcsoaltot stb. :D Nos nem biztos, hogy ez a kategória vagy, de könnyen elhet.

2018. febr. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!