Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet csinálni, ha megroml...

Mit lehet csinálni, ha megromlott egy szomszédos államokban a baráti viszony?

Figyelt kérdés
Van egy szomszédom,jóban voltunk,segítettünk egymásnak és átmentünk megbeszélni egymással a dolgainkat.Mindig kölcsönösen kerestük egymást.A gyerekeink is jóban vannak.Kedvelik egymást.Volt h rájöttem hazudik,v másoktól tudom h direkt elment pl egy helyről ahol voltam.Ha találkozunk is serteget,megjegyzéseket tesz.Fogalmam sincs mi baja és miért bánt.Nagyon rosszul esik.Az biztos h nem mondtam v tettem semmi rosszat ellene.Nem vagyok olyan,még már nem is dedoban vagyunk.Mostanaban ha találkozunk elég kellemetlen.Lathatoan kerül és azt sem tudom miert.Masok is kérdezgetik h mi van?!De nem tudom.Rakerdezni meg h kérdezzek.Egyertelmu h nem akarja tovább a barátságot.Csak mivel szomszéd ez kellemetlen.
2017. márc. 29. 20:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Szomszedoddal a baráti viszony akart lenni :) elnezest
2017. márc. 29. 20:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg tőle, hiszen a néma gyereknek anyja se érti a szavát.

Lehet, hogy valaki bekavart neked, rágalmakat terjeszt, mintha te mondtad volna, stb.

Ha nem tisztázod a szomszédoddal, örökre rajtad marad a gyanú. Neked sem kellemes ez a helyzet, tegyél ellene mielőbb!

2017. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Maximum a családja mondhatott rólam valamit,más nem hiszem.Mindenkivel kedves vagyok és jóban is vagyunk.Sot inkább őt kedvelik kevésbé,de rosszat azért soha nem mond senki
2017. márc. 29. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor is tisztázd, a saját lelki békéd miatt is.
2017. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!