Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy az emberek...

Mit csináljak, hogy az emberek ne higyjék azt, hogy srác akarok lenni, vagy éppen azt, hogy leszbikus vagyok? 15l

Figyelt kérdés

Kb 3 éve tudom magamról, hogy biszex vagyok, de ezt nem mondtam senkinek, szóval az sem lehet, hogy félre értik. Egyenlőre nem is tervezem senkinek sem mondani, annak ellenére, hogy néhányan sejtik szerintem. Illetve eléggé fiús a stílusom és rövid a hajam, de ettől még lánynak érzem magam. Illetve furcsának tartják a kolis szobatársaim, hogy nincs srác aki tetszik.


Szóval mi a francot csináljak, hogy ne gondoljanak ilyeneket rólam? Sminkeljek sűrűbben? Bár eddig ez se segített. Bökjek rá egy random srácra a suliból, vagy a koliból, hogy bejön? Vagy mit csináljak?


2018. febr. 4. 17:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük.
2018. febr. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kinek mi koze hozza? Torodjenek a sajat dolgaikkal
2018. márc. 3. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!