Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőtt lettem és utolért a...

Felnőtt lettem és utolért a gyerekkorom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem volt egy jó gyerekkorom, bár tény, hogy vannak olyanok, akiknek sokkal rosszabb sorsuk van. Anyám egyedül nevelt fel, és bár teljesen más személyiségnek tartom magam, amióta elkezdtem élni az életem, azt vettem észre, hogy kezdek ugyanolyan megkeseredett, negatív, makacs, panaszkodó, energiavámpír személyiség lenni, mint ő. A sok sérelem, ami anno ért, kezd úrrá lenni a munkában, párkapcsolatban, mindenhol. Nem akarok ilyen lenni, de nem tudom mit tehetnék. Segítsetek kérlek!
2018. febr. 4. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Mosolyogj sokat! Legyenek céljaid amiért küzdesz, vedd magad körül pozitív emberekkel.

F26

2018. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hiba felesmerve,ok.Az már egy jó kiindulópont.

Ha nem megy saját erőből a hibás berögzülések koordinálása és felürírása akkor szakember segítsége indokolt lehet.

Nyugalom,ez nem fog egyik napról a másikra menni.Hosszabb folyamat,de egyre több sikerélménnyel.

2018. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem helyettesíti a szakszerű segítséget, de szerintem a meditáció sokat segíthet ezen. Meditatív állapotban ki lehet törölni vagy felül lehet írni a rossz "programokat".

Állítólag hathatós módszer a h'oponopono is, de nem próbáltam. Ott is az a lényeg, hogy az ember pozitívan áll hozzá mindenhez és törli a negatív dolgokat az aurájából.

2018. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden sérelmet, ami a gyerekkorodban ért, fel kell dolgoznod és el kell fogadnod, hogy akkor az és az történt. Muszáj tovább lépned és legyen intő példa előtted anyukád. Tegyél érte, hogy te ne ilyen légy. Ahogyan az első válaszoló írta, legyenek céljaid, próbáld élvezni az életet, nem visszatekintgetni, mert annak semmi értelme. De egyébként én is szakembert javasolnék, aki tud segíteni neked, hogyan dolgozd fel a történteket, ezáltal hogyan engedd is el. Nyilván nem egyszerű, meg hosszú lesz az út, de ha már felismerted a problémát, úgy gondolom, hogy nyert ügyed van.
2018. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szakember nélkül is ki lehet lábalni ebből? Más körülmények között nem lennék ellene, de a mostaniak nem teszik lehetővé, nem igazán az anyagiakról van szó, de inkább nem részletezném. A meditáció nem rossz ötlet, pár hete próbálkozok vele, de eddig csak egyszer sikerült úgy igazán.
2018. febr. 4. 20:53
 6/8 A kérdező kommentje:
A privát üzeneteket is köszönöm, de ha lehet inkább itt kérnék tanácsot, nem szeretném felfedni magam.
2018. febr. 4. 20:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudatosan neveld át magad. A nehezén már túl vagy, már csak gondolkodni kell. Írj rám ha van benned hajlandósság s segítek.
2018. febr. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Muszáj találni valakit akivel megbeszélheted a problémáid, hiszen azért lettél "energiavámpír" mert ezek belülről emésztenek és felőrölnek téged. Ha kibeszéled az segít szembenézni velük és eltemetni, megoldani őket. Illetve találj magadnak egy célt, amiért érdemes küzdened.
2018. febr. 16. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!