Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akikkel sok időt töltünk,...

Akikkel sok időt töltünk, mennyire vesszük át a viselkedésüket?

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint viszonylag nagyon.

De általában csak szép lassacskán. És 2 alternatíva van.

1.Vagy te veszed át az ő stílusát

2. Vagy ő a tiedet valamilyen szinten.

2018. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát eléggé. Én is épp ezen gondolkodtam amúgy ma, ugyanis eddig ilyen tipikus "jó kislány" voltam, sose káromkodtam meg mindenkivel próbáltam kedves és őszinte lenni, stb. Viszont már 5. éve vagyok összezárva jó pár suttyó emberrel, akiknek minden második szava egy káromkodás meg mindenkivel kötekednek, a saját barátaikat is elhordják minden szarnak, ha épp nincsenek jelen...És az utóbbi időkben azt vettem észre, én is egyre többet káromkodok meg mostanában rám is jellemző lett ez a fajta viselkedés, hogy az ismerőseimnek jópofizok, de a hátuk mögött kibeszélem őket :(
2018. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eléggé. Ez igaz mondjuk az agresszív zenékre is. Ha sokat hallgatod és átéled, akkor is ez lesz a helyzet.

"Az vagy amit megeszel"

2018. febr. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon. Én saját magamon is észrevettem, hogy elég sok olyan szokást vettem át barátnőimtől, amit azelőtt nem csináltam. És fordítva is feltűnt.
2018. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!