Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha minden igaz ram, akkor...

Ha minden igaz ram, akkor kijelenthetem, hogy pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

a minap utananeztem mit jelent ez a fogalom, es dobbenettel olvasom hogy minden szo igaz ram, elsotol utolsoig

lanykent, 25 evesen


[link]


kicsit megijedtem

ezek szerint beteg vagyok? vagy ne hidjek ennek?


2018. febr. 8. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha megijedtél akkor nem lehet rád mind igaz, de ha elmész egy pszichológushoz az megmondja.
2018. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Minden második fiatal pszichopatának szeretné hinni magát, mert "divat". Btw én is töltöttem már ki ilyen teszteket, volt, hogy 82% "fedettség" volt, én mint pszichopata, haha, jaj hagyjuk már. :D Nyilván vannak átfedések, és lehetséges, hogy van valami mentális problémád, de ha pszichopata lennél, akkor nem tennél fel itt ijedten kérdéseket.
2018. febr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem, csak még nem nőttél fel.
2018. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"9. Az idegeskedés hiánya"


"kicsit beijedtem"

2018. febr. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pszichopata lennél, akkor nem írtad volna ki a kérdést, és nem ijedtél volna meg sem kicsit, sem semennyire. Tehát nem vagy az.
2018. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pszichopatának lenni nem betegség. Ez egy semleges tényező, nem pedig negatív. Küldj képet az arcodról, ha lehet, nyitott szemmel, és megmondom, hány százalékban vagy az. Az átlag ember 4%ban.
2018. febr. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az vagyok és egyáltalán nem érdekel az érzelemmentesség, sőt sokkal jobb ha tudatosan dönthetek. Nem zavar, nem tartom betegségnek, csak amolyan eltérő jellemvonásnak. Így is lehet normális életet élni, vagy még annál is normálisabbat. Nem gátol pánik, nincs érzelmi zavar, csak a tudatos döntések. Persze dühöt én magam is érzek akkor amikor valamivel nem vagyok elégedett.
2018. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!