Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szedjem össze magam?...

Hogyan szedjem össze magam? Hogyan javíthatnék az életemen?

Figyelt kérdés
Egy ideje elég depressziós vagyok, és nem tudom, mi okozza. Erős gimibe járok, ahol jó tanulónak számítok, de nagyon megterhel, mert konkrétan semmi időm sem marad magamra. Sokszor azt érzem, hogy én ezt már nem bírom. Nagy a nyomás, és ezt nem lehet csak úgy figyelmen kívül hagyni. Sokszor vagyok nagyon levert újabban. De amúgy minden rendben van, vam barátom, aki nagyon szeret, rengeteg emberrel vagyok jóban. Csak nem érzem azt, hogy élnék. Régi emlékekből merítem az összes motivációmat, mert minden jobbnak tűnik a jelennél. Nem tudom, miért vagyok ennyire magam alatt, de szeretnék már változtatni ezen, mert szeretném, ha a környezetemet is boldoggá tudnám tenni, nem csak mindig befordulnék. A másik, ami kiakaszt, hogy az utóbbi időben folyton beteg leszek... és már ez ellen sem tudok mit tenni, egészségesen étkezek, jó, aludni nem sok időm van a tanulás mellett... Kérlek, segítsetek nekem, mert ez az állapot nem folytatható! Komoly válaszokat szeretnék! Köszi előre is :) 17/L

2018. febr. 8. 16:19
 1/9 anonim válasza:

Esetleg van baratod?

ha nincs miert nincs? talan lehet ez a baj hogy maganyos vagy maganyosnak erzed magad

Kirandulni szoktal csaladal??

vagy inkabb olyan tipus vagy hogy nincs kedvem stb??

2018. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat olvasnám. Most fogok érettségizni ugyanígy ki vagyok készülve. Attól félek, hogy egyszer összeesek. Kitartást. Ennél már csak jobb lehet!

18/L

2018. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Jaaa bocsi van baratod nem jol olvastam
2018. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy élj ahogy neked tetszik,mások nem fontosak!
2018. febr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudatos önátnevelés.
2018. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Túlterhelted magad, bekerültél egy mókuskerékbe. Amikor van rá lehetőség, akkor kicsit pihenned kellene (tehát pl. Ha iskolai szünet van, akkor azt ne előretanulással töltsd vagy munkával stb.) egyébként pedig pihenő napokat vagy félnapokat kellene beiktatni. Mondjuk szombaton délután semmi mást nem csinál, csak magaddal foglalkozni, esetleg valami laza hobbit keresni, amiben nincs olyan nagy kihívás. Kidobott időnek tűnhet, ha nem töltöd minden idődet a tanulással, viszont pihenés nélkül csökkentett módban működsz, ami miatt ugyanazt a feladatot sokkal lassabban tudod megoldani. Ha pihennél, lehet, hogy feleennyi idő elég lenne a sulira.
2018. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Alvás! Ez nem oldja meg, hogy unalmasnak látod az életed, és főleg úgy hiszed, hogy a jövőben mindig ilyen unalmas lesz, de legalább fizikailag erősebb leszel. Az alváshiány ugyanis öngyilkosság.

Ez nem úgy megy, hogy majd egyszer bepótolom és kész. A tartós alváshiánynak ugyanolyan szövődményei vannak, mint az éhezésnek vagy vízhiánynak.

2018. febr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én 24 éves vagyok, fiú, szintén depressziós. Nekem kávé, a legfeketébben, olykor cigaretta, ezek amik bejöttek. Én úgy vagyok, hogy nem tartozok sehová, hiszen senki nem tartozik sehová és nem szándékosan létezik. Meg amúgy is... Egyszer úgy is meghalunk... Minek is dolgozzak akkor... Minek is küzdjek dolgokért... Nincs ennek már semmi értelme... Nem kell már az nekem... Senkim és semmim nincs amúgy sem...
2018. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Nekem nincs miben reménykedni
2018. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!