Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Neten lévő lányokba miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten lévő lányokba miért nincs meg az az emberi tulajdonság, ha valakivel beszélgetnek, akkor másnap is beszéljenek?

Figyelt kérdés

Illetve ha valamibe maradunk, akkor miért kell ezen változtatni? Miért nem lehet folytatni egy beszélgetést? Miért kell mindig a legelejétől épitkezni? Azt tapasztalom hogy hiába sikerül jól az első beszélgetés, következő beszélgetés már érdektelen, hiába hoznám fel a találkozást amit először átbeszéltünk, úgy is az van belőle hogy háát most nem jó, meg nem ér rá.

Illetve hiába próbálok belemenni mélyebben témákba, azért hogy megismerjen, másnap már ugyanúgy kezel mintha meg se történt volna a beszélgetés. Nem tudom mégis mit kellene tennem, csinálnom hogy a lány tényleg érezzen valamit, és ne csak mondja.

Én azt látom hogy Nőkön múlik kizárólag ez a dolog.

Gyengébbek kedvéért, Nem azt várom hogy széttegye a lábát nekem, és internetes nőkről van szó. Oké.. lehet azzal jönni még hogy Nem kötelező semmi, de ez elég gyenge érv, ráadásul úgy hogy társ kereső oldalon van fent, és leáll velem beszélgetni kibontakozni, tehát nem én erőltetem rá. Én csak természetességgel érzem hogy lépnünk kéne tovább. de nem tudunk ilyenek miatt. Kezdem azt hinni hogy csak szórakozásból vannak fent, semmi komolyabb.


2016. dec. 8. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert bárki leáll beszélgetni a másikkal, nem jelenti azt, hogy "lépni kéne tovább".
2016. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De könyörgöm akkor ne társ kereső oldalt használjon ha csak beszélgetni akar! Eléggé fogalom zavar van..
2016. dec. 8. 09:39
 3/14 anonim ***** válasza:

Én lányként ugyanezt érzem a pasiknál. Mindenki a jövő héten ér rá. Mindig. Ha véletlenül beszélünk egy hét múlva, akkor is jövő hét.

Fogalmam sincs, hogy miért van ez így.

De akivel össze kell jönnie, azzal össze is fog. Volt már netes randim ami kb jó volt meg volt fantasztikus is. A fantasztikussal másnap fixáltuk a talit. Az elmenttel meg később sok-sok nem túl izgalmas beszélgetés után.

2016. dec. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy baromi unalmas vagy, de ezt az emberek nem szeretik a másik képébe mondani az empátia miatt. :D
2016. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle oka lehet...

-Van, aki tényleg csak "unaloműzésből" van fent társkeresőn

-A nők többsége rengeteg levelet kap, te csak EGY vagy a sok közül

-Lehet, hogy udvariasságból válaszolgat, miközben más már jobban megfogta (de amíg még nem biztos a dolog, több vasat is tart a tűzben)

-Lehet, hogy pont azzal riasztod el, hogy egy beszélgetés után már azt várod, hogy "érezzen valamit" (nem kell mondanod, ezt lehet érezni és ha én valakivel ezt érzem, akkor azonnal három lépést hátrálok!)

-Netes ismerkedéskor mindenki a "tökéletest" keresi, és ha nem fogsz meg valakit azonnal, 100%-osan, akkor keresgél tovább, mert megvan az illúziója, hogy "van másik!".


Én azt javaslom, hogy

1. Ne vedd túl komolyan a társkeresőt, tekintsd csak egy olyan platformnak, ahol lehetőséged van kapcsolatba lépni új emberekkel, de CSAK ennyire van lehetőséged - továbbszőni a kapcsolatot nincs. Sok-sok emberrel kell ahhoz beszélni, hogy egy potenciális társat találj. Tekintsd úgy, mintha bemennél egy hatalmas társaságba, ahol lehetőséged van pár szót váltani minden szimpatikus emberrel, de mindenki ismerkedik másokkal is. Az, hogy két szót váltottál valakivel, még nem jelenti a kapcsolat elmélyülését, mert ő közben már rég másokkal beszélget, talán azt se tudja, hogy te ki vagy! Csak akkor emlékszik rád, ha nagyon megfogtad! Ezért ne éld bele magad semmibe, vedd lazán és beszélgess, akivel csak tudsz!

2. Mivel az internet egy ilyen felszínes platform, nem való mindenkinek, csak azoknak, akik tényleg le tudnak nyűgözni embereket valamivel (vagy a külsejükkel, vagy a személyiségükkel, vagy a stílusukkal... bármivel, csak tűnjenek ki a tömegből). Az "átlagembereknek" nagyon kevés az esélye társkeresőn. Inkább járj társaságba, ahol élőben, apránként tudsz megismerni valakit, és azt is látod, ha mással is ismerkedik - így rögtön tudhatod, hogy van-e nála keresnivalód, vagy nincs (neten ezt ugye nem látod, nem is fogják elmondani).

2016. dec. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

Én azért csinálom ezt, mert nem indult meg nálam semmi egy beszélgetés alkalmával, ez nem jelent többet egy két kellemes óránál. Nem marad meg a vágy, hogy beszélgessek a másikkal másnap vagy harmadnap. Nem kattog rajta az agyam, sőt, nagyrészt eszembe sem jut. Könyörgöm egy beszélgetés volt interneten. Szerintem azzal nem stimmel valaki, aki ennyitől lelkes lesz és alig várja a következő csetelést. Azzal meg méginkább nem stimmel valami, ha emiatt képes számonkérni a másikat, mert úgy érzi az tartozik neki akár csak egy magyarázattal.


Társkereső, de nem bármi áron. A lehetőség ugyanúgy nyitott, mint az utcán. Ott sem kell leállni azzal, aki hozzánkszól.


Ha majd beszélgetni támad kedve veled, írni fog.


Ha nem reagál, nem vagy elég fontos, tökmndegy miért. Ha kezed lábad töröd, akkor sem leszel az. Nem kell győzködni senkit, hogy te vagy neki az igazi, ha az lennél, észrevenné.

2016. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés amúgy és magam is egyetértek vele. Annyit talán megtanultam egy ideje, hogy érdemes mértékletesnek lenni (főleg azoknak, akik netes telefont használnak), viszont ugyanakkor határozottnak, kezdeményezőnek is.
2016. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Valóstínűleg nem véletlenül vannak fent társkereső oldalon. Netes ismerkedésnél szinte kizárólag olyan embereket találhatsz, akik valami miatt rákényszerültek erre. Közöttük alig ha lesz normális, nyitott, barátságos ember.

Kb 4 évig használtam ezt az oldalt, és később néhány társkeresőt is beszélgetésre idegenekkel, és tudod hány olyan nőt találtam akinek nincs semmi pszichológiai problémája? Egy kezemen meg tudom számolni.

Viszont ők is leléptek pár nap után. Volt aki letiltott a semmi miatt, ok nélkül. A lrgtöbb nő unalmas volt és igazából csak miattam volt ott beszélgetés, már ha lehet annak nevezni a faggatózást... A legkiábrándítóbb mégis az volt, amikor találtam értelmes nőket, nagyon jól elbeszélgettünk, aztán soha többé nem kerestek, én pedig letöröltem őket.

Egy ilyen lelki sérült depressziós roncs lányt találtam múltkor ezen az oldalon. Egy napig tartott a beszélgetés. Már 1 hónapja hogy letöröltem, erre most rám írt... o.O Őszintén, egy ilyen kiszámíthatatlan, megbízhatatlan lányra nem hiszem hogy bárkinekn is szüksége lenne. Kb olyan mint francia autót venni... Önmagát szopatja vele az ember.

Ne ismerkedj neten! Ennyit tudok mondani. Nekem már baromira elegem lett ebből.

2016. dec. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
# 6: Azért én ezt is túlzónak érzem, hiszen ha valakivel nagyon megvan a közös hullámhossz, akkor szerintem igenis normális egyfajta lelkesedés, és hogy várjuk a folytatást. Ez nyilván ritka (100-ból egy beszélgetés ilyen), de azért előfordul. És ez nem jelent érzelmi elköteleződést, példának okáért nekem van párom, de szoktam különböző témákban beszélgetni másokkal (nem párkeresés, ismerkedés céljából). Egy-egy igazán jól sikerült beszélgetés után pedig igenis lelkes szoktam lenni és várom, hogy újra beszélgessünk.
2016. dec. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Te vagy fogalomzavarban pici szívem.. Az, hogy valaki regisztrál társkeresőre nem azt jelenti, hogy kötelező neki randizni minden jött-ment nyomorékkal, aki ráír. Ezzel az észjárással nem csodálom, hogy nem vagy túl népszerű a nők körében...
2016. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!