Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Le lehet élni úgy egy életet,...

Le lehet élni úgy egy életet, hogy soha senkivel nem beszélsz?

Figyelt kérdés

Mármint, hogy nincsen családod, sosem lesz párod, nincsenek barátaid, nem beszélgetsz soha senkivel.

Csak eljársz dolgozni, továbbképzésekre, bevásárolsz, ellátod a házimunkát, a hobbijaiddal foglalkozol (olvasol, utazol), de soha senkivel nem tudsz beszélgetni.


Úgy érzem, efelé tartok.


24l


2018. febr. 10. 15:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát, úgy tűnik, igényed az lenne rá. Akkor mi gátol benne, hogy ismerkedj? Jársz dolgozni, képzésekre, sehol egy szimpatikus arc?
2018. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Rájöttem, hogy fölösleges lenne bármi ilyesmiről is beszélni bárkivel, mert úgyis magamnak kell megoldanom rengeteg mindent, más csak "aha, ühüm" és tsi.-t mondaná, mert nem akar más bajával foglalkozni. Az, hogy elmegy za ember pl.: nyaralni vagy hasonló helyre, azt meg úgyis önmaga éli át, ne lesz jó/rossz ettől, így fölös erről is beszélni bárkivel is. Szóval igen, le lehet így élni az életet.
2018. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ez csak egy kialakult szokás. Szerintem igen.
2018. febr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sokaknak kincs kihez szólniuk, nincs akivel megoszthatják az életük történéseit.
2018. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
65%

igen.

vannak ilyen némasági fogadalmat tett szerzetesek a mai napig.

készült róluk egy film is az a címe-a nagy csend.

bár úgy tudom,hogy a vasárnapi ebéd utáni sétánál heti 1x engedélyezett a beszélgetés 1 órán keresztül.

2018. febr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen siman lelehet.Csak a legszuksegesebbet beszelem en is.
2018. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, nem beszélgetek senkivel, nincs témám, meg szorongok is általában az emberek elött. Szeretnék megváltozni, mert ez miatt nem volt még barátnőm se, pedig már 29 éves vagyok. Eddig nem sikerült megváltoznom, már nem is fogok. Szóval így fogom leélni az életem, remélem nem fog sokáig tartani, mert ez így nagyon rossz.
2018. febr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17-es, menj pszichológushoz, aki melletted áll a változás útján. Nem kell így leélni az életedet, össze kell szedni a bátorságodat és otthagyni a komfortzónádat, egy külső segítséggel, aki megérteti veled, hogy képes vagy rá.
2018. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!