Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek tényleg 'elfelejtik...

Az emberek tényleg 'elfelejtik' ha mondok nekik vmit, v csak megjátszák a dolgot?

Figyelt kérdés

Egyre több emberrel találkozok akiknek mondok vmit, majd pár nap után már nem is emlékeznek rá

pl. a lakótársamnak mondtam h megyek vhova, majd mikor pár nap múlva meséltem neki, h milyen volt, azt se tudta, h miről van szó...

meg van egy barátnőm, akinek többször beszéltem már a mostani munkahelyemről, majd rákérdezett h hogy megy a munka azon a helyen ahol egy évvel ezelőtt voltam


ti is tapasztaltok ilyeneket az embereken/magatokon, v csak én várok el túl sokat másoktól? mert nekem nagyon fura ez, ha mondanak mások vmit nekem, akk azért tudni szoktam legalább azt, h miről van szó


2018. febr. 10. 20:09
 1/4 Zoli780806 ***** válasza:
74%
Bocsánat mit is kérdeztél?
2018. febr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 hahaha...
2018. febr. 10. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Engem is zavar ez, de sajnos tapasztalom néha a legközelebbi barátaimnál is, akik egyébként normálisak velem. Egyébként többnyire azért van, mert ebben a korszakban már annyi mindenre kell figyelni, hogy sokszor az ilyenek kimaradnak. Persze nem kizárható, hogy nem is nagyon érdekelsz valakit, de azt se felejtsd el, hogy lehet, millió más dolguk van és sok dolog érdekli őket még, és senki nem 100%-os memóriával rendelkezik.
2018. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak nem annyira figyelnek Rád és ezért nem jegyzik meg a mondandódat.
2018. ápr. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!