Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Idegbeteg vagyok ezen lehet...

Idegbeteg vagyok ezen lehet segiteni? 24f

Figyelt kérdés

Elképesztő hirtelen haragú vagyok, de annyira hogy már engem is nagyon zavar.


Belülről tör ki belőlem valami, de annyra erős hogy nem tudom kontrol alatt tartani.



Sokszor megverek embereket, és utána nagyon megbánom.

Nem is szándékosan csinálom, hanem csak jön...


Sokszor ütök,vágok mindent.


A párkapcsolataimba is beleszól, senkit nem tudok megtürni sok ideig.


Pedig nem voltam ilyen soha, 19 éves koromig teljesen nyugodt voltam.


Próbáltam már mindent, orvoshoz is mentem felirtak egy gyógyszert ami nem igazán segitett de mégis kell valami mert ez nem állapot.


Sokszor szégyen vagy nem füvet szivok azért, hogy ne tegyek kárt semmiben és senkiben!



Szóval van olyan orvos aki ezen tud segiteni?


2018. febr. 12. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj.
2018. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Lehet hogy érdemes lenne egy pszichológussal/pszichiáterrel beszélni ,hogy honnan eredhet ez az eszméletlen mennyiségű düh vagy harag ,vagy esetleg valamennyire javítani ennek a kontrollálásán
2018. febr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor megverek embereket"

Egyszer belefutsz olyanba, aki olyat lever Neked, hogy 2 napig csak szedelegsz, akkor visszább veszel.....


Én elkezdtem intenziven sportolni, Krav Maga nekem segitett, már 5 éve segít... mind a kondimban, mind az indulataimban....

2018. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És a fű miért jobb, mint a gyógyszer? Én a helyedben visszamennék a dokihoz (pszichiáter) és megmondanám neki, hogy ez előző gyógyszer nem használt (vagy ami problémád volt vele, azt mondd), szeretnél ezek miatt a problémák miatt valamit szedni. És ha megteheted, járjál pszichológushoz is.
2018. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem jobb a fü sem, mert észre vételem szerint erre is rá lehet szokni és csak rövid távon segit.


Szerintem az lesz.

2018. febr. 12. 18:57
 6/9 anonim válasza:
Nekem ugyan ez a gondom. Nem tudom kontrollálni a dühömet és robbanok. Nagyon idegesít és az a baj hogy teljesen kikészítek vele mindenkit. A családom már nem bír egy légtérben lenni velem. Elméletileg a sport segít, de nekem az sem vált be.
2018. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg iratkozz be ketrecharcozni, ott lesz bőven ember, aki ellem próbálkozhatsz comboskodni. Hidd el, hamar helyére rázzák az agyadat. Talán még profitálhatsz is belőle. Ha tökös vagy ezt választod, ha nem, akkor nyílván eddig sem volt semmi bajod, csak menzeszeltél.
2018. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
190 cm vagyok 100 kg kiló és tudok verekedni, nem igazan bír velem senki... sportolók is. Nem ezzel van abaj...ha kapok egyet nem állok le. Meg csak rosszabb...
2018. febr. 13. 14:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Most írom, olyanok ellen verekedjél akik tudnak, ne random emberek ellen, az nem fer. Ha kapsz egyet nem álsz le? Ott az a lényeg, ott legyél faxagyerek. ;) Ja a méreted az meg lényegtelen, de ebbe most ne menjünk bele...
2018. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!