Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálom az embereket?

Miért utálom az embereket?

Figyelt kérdés
Eddig is megtörtént, hogy egyszerűen nem bírtam elviselni senkit, de most már hosszabb ideje tart. Egyszerűen irritálnak az emberek, legyen szó bárkiről. Legszívesebben elköltöznék valami lakatlan szigetre, ahol senki se keres. Akármit mondanak felforr tőle az agyvizem. Nem tudom megtalálni az okát, hogy mégis mitől érzek így, és már ez is kezd idegesíteni.

2018. febr. 12. 22:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
38%
Akkor kb. ugyanazt csinálták veled, mint, hogy ha egy meleg lennél és mivel más vagy mint ők így agyon kell alázni és agyontaposni. Alapjáraton hulladék az emberek nagy része, de ezeket tényleg csak elég kirívó esetekben csinálják. Mint, ahogy említettem, hogy ha meleg valaki és azt ki kell irtani.
2018. febr. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én nem vagyok meleg, de mindegy..... Én inkább úgy gondolkozok, hogy én túl jó vagyok ahhoz hogy az emberek világában éljek, túlzott önbizalmam van és ezért nézek le mindenkit.
2018. febr. 12. 23:22
 13/18 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok, és nem vagyok meleg. A lányokat szeretem.
2018. febr. 12. 23:23
 14/18 anonim ***** válasza:
93%
Én is eléggé rühellem az embereket, a többségük fájdalmasan sötét, irigy, rosszindulatú, nyomorult gėci, de szerencsére vannak kivételek. Nyitottnak kell lenni, hogy megtaláld a normálisabbakat, a többit meg ignorálni kell. Egyébként megértelek, sok munkahelyen pl. hiába dolgozol szorgalmasan, ha nem haverkodsz a többi söpredékkel, téged találnak meg mindennel. Az életedet meg semmiféleképpen ne akard kioltani, pláne nem a sok értelmileg és érzelmileg alsóbbrendű ember miatt. Nem éri meg, ennél többet érsz.
2018. febr. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Case válasza:
85%
Ha túlzott önbizalmad lenne, akkor nem gondolnál halálra. Talán éppen szerezned kéne még egy kicsit abból az önbizalomból. Ha tudod hogy fölöttük állsz, akkor fel se veszed a piszkálódást, mert nem számít.
2018. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagy?

Gyere el velem Ausztráliába aranyat ásni. :D


[link]


[link]

2018. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Klassz! Én is utálom az embereket, de főleg a fogyasztói társadalmat XD

Az agyon hype-olt reklámoktól pedig hányingerem van. De ha 21 vagy, akkor az idiótáktól a gimiből már megszabadultál! 15/L

2018. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
83%
Beteg a társadalom, nagyon kevés a normális ember. Teljesen normális ha utálod az embert, minden okod meg van rá. És akik itt támadnak, szintén azok az emberek akiket utálsz. Az a bajuk veled hogy nem akarod hagyni hogy eluralkodjanak rajtad, és nem akarod a szabadságod elveszteni. A csavar az benne, az ember azt hinné maga az emberi faj a gonosz, pedig ez ritka hogy valaki eredendően gonosz, vagy talán nincs is ilyen. Hanem erre vagyunk nevelve!! Aki elkezd gondolkozni, és megfigyelni észre fogja venni, akkor is ha én itt 0%-os leszek! Még a pszichopaták sem lennének gonoszak, ha nem egy szándékosan megbetegített társadalom nevelné fel őket.
2021. febr. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!