Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szerezzek önbizalmat?

Hogyan szerezzek önbizalmat?

Figyelt kérdés

Elegem van már abból, hogy az emberek átnéznek rajtam, és hogy nem merem azt csinálni, amihez éppen kedvem van, félek, mit gondolnának mások. Nem merem hangosan kimondani a véleményem, és tudok valamennyire táncolni, de inkább visszafogom magam, ha meghallok valahol egy jó zenét, pedig kedvem szerint táncolnék rá. Attól félek, mit reagálnának mások, ha mondjuk hangoskodnék, mert nem ilyennek ismertek meg. Nagy társaságban csak akkor merek megszólalni, ha már pár órát együtt töltöttem velük, egyedül ismerkedni sem tudok. Épp ezért nem nagyon szeretnek az emberek, pedig akik ismernek jobban, azt mondják, hogy vicces és pörgős vagyok. Meg mondták már, hogy mindig dühösen nézek, de ezen nem tudom, hogyan változtassak. Meg vannak álmaim, sokszor beleélem magam, hogy megvalósítom őket, de néha jön az az érzés, hogy ilyen szerencsétlen hogyan tudná megvalósítani. Hogyan győzzem le ezeket az érzéseket és szeressem meg önmagam?

16/L



2018. febr. 13. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Vállald magadat s ennyi.Nevess, ha akarsz, táncolj, ha akarsz...szomjas vagy, akkor meg iszol...stb.Akinek ez nem tetszik, nem tetszik...nem barátkozik veled.Akinek meg igen, az barátkozni fog...minek színészkedni?Mindenkinek nem lehet megfelelni.

Ez a visszafogottság miatti düh látható bizonyára fejeden...

2018. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad van, szeretnék végre felszabadult lenni, de sajnos félek, mit gondolnak mások, ha hirtelen elkezdek így viselkedni.
2018. febr. 13. 18:19
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit gondolnak...na, végre kinyílt a csipád! Na, ennek is kinyílt a csipája:DDD

Ilyesmit...neked jobb lett? Naná, mert boldogan lenni jobb;)

2018. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jobb lenne, már sokszor elterveztem, hogy holnaptól változtatok, de sose sikerült.:(
2018. febr. 13. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán csapódj olyan barátodhoz, akinek a móka nem akadály...mondjuk úgy, hogy hagyod magadat a táncba vinni-mentek együtt tehát;)
2018. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi^^
2018. febr. 14. 22:22
 7/7 Krecc15 ***** válasza:
Mi haverokkal állandóan járunk bulikba,elengedjük magunkat.kivetkőzünk a bőrünkből és akinek tetszik az odajön akinek nem az nem,én buliban szinte mindíg pókerarcot vágok,az érzelmeimet nem mutatom ki,és még úgy is átlagba találok haverokat,aztán amikor ottan csapassuk 4-en a táncot már senkit nem zavar az hogy milyen beteg módon táncolunk,tanuld meg leszarni a világot,néhány esetben azis kézhez kell,na meg ha simán közbe tudsz szólni és felvállalod a véleményed,akkor már tisztelni is fognak.
2018. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!