Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez milyen betegség...

Szerintetek ez milyen betegség ha valaki Ennyire koszban él?

Figyelt kérdés
Az illető nem fürdik csak ünnepekkor, felhalmoz mindent, nincs takarítva soha,sötétség és bűz,csótányok vannak elszaporodva és poloskák de rengeteg.A húgomnak az anyósa.De az asszony kedves, barátságos.Úgy főz hogy kiveszi a sütőből az ételt és rajta vannak a csótányok, lesöpri és fogyasztják.A mikróban melegítik az ételt és tele van csotannyal.Olyan sok van a lakásban éjszaka lehet őket látni özönlenek a konyhában.És ez egy Albérlet, amit még szép állapotban vettek ki es semmit nem tesz a főbérlő pedig azok tisztán elnek.Én akárhányszor éltem albérletben egy cigaretta csikket nem ejthettem le mert szóltak érte.A húgom pedig ide hordja a gyerekeit.Hát a mamájuk.Mindig össze csípi őket a poloska.
2018. febr. 15. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyűjtögetési kényszer.
2018. febr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáltatok már segíteni neki valahogyan? Mert az a kérdés,engedi-e? Ha igen,akkor nincs gond,de ha nem,akkor ez már betegség...komolyabb szakértő segítségére lesz szükség..
2018. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

OCD

Gyűjtögető.

Depresszió.

Mentális betegség. (Alzheimer, demencia...)

2018. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen volt hogy próbáltunk segíteni,de nem szereti ha hozzá nyulnak a dolgaihoz.
2018. febr. 16. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!