Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az óraátállítás következtében...

Az óraátállítás következtében miért van mindenki rosszul?

Figyelt kérdés

Sajnálom, biztos nagyon buta lehetek, hogy ezt nem tudom, de annyi riport, poszt van erről, hogy így beteg, meg úgy beteg...Viszont egyszer sem hallottam (legalább is nem emlékezek rá) a tudományos magyarázatát, hogy miért van ez.

Ilyenkor valami a szellemi háttérben történik, vagy egy féreglyuk jelenik meg a föld mellett, vagy esetleg Ssupernóva jön létre, amitől rosszul lesznek az emberek? Esetleg csak simán annyi, hogy az emberek nem bírnak ki még plusz vagy mínusz egy órát? Nekem soha sem ártott meg az átállás, sem a körülöttem élőknek, barátoknak...



2018. febr. 17. 18:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak a tavaszival van bajom. Kevesebbet alszom 1 órával, mert ugyanúgy fekszem le, és amúgyis rossz alvó vagyok, ezért szokott fájni a fejem a kialvatlanság miatt, de az kibírható, legfeljebb is csak bosszantó.

Egyéb betegségről nem hallottam.

2018. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
**A plusz órának pedig örülni szoktam :)
2018. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Én sem értem, szerintem ez is csak túl van hisztizve mint minden más.

Amikor az emberek berúgnak péntek este és hajnalig okádnak az utcán és délutánig alszanak, majd 3 óra éberkóma után visszafekszenek azokkal mi van?

Nem akarom elhinni, hogy valaki 1 óra miatt már meg akar halni meg minden baja lesz. Nem kéne ráhergelnie magát és bebeszélni, hogy jajderosszul van , és akkor nem lesz rosszul, ennyi. Nekem fel sem tűnik.

2018. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a többség csak megszokásból hisztizik. Engem sem viselt meg soha, nincs is olyan ismerősöm, akinek komolyan problémát jelentene. Még a háziállatok is megszokják pár nap alatt, hogy egy órával előbb/később kapnak enni.
2018. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Passz, de biztos van, aki extrém érzékeny, ha egyszer ezt mondják sokan.

Az én környezetemben, családomban sem tapasztaltam ilyet soha. Nekem majdnem mindegy, csak teljesen feleslegesnek tartom, haszna nincs, csak megkavar dolgokat. A napkelte és napnyugta megugrása picit zavar, de bajom nincs.

2018. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Ez is azért van, hogy sztbsszák a szervezeted. Elveszd az időérzéked. Nekem senki ne mondja azt, h ezzel x éves áramot lehet sporolni...
2018. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a munka miatt amúgy is hajnali fél hatkor kelek, de este 11-nél hamarabb nem tudok lefeküdni. Az 6,5 óra alvás. Ha jön az óraátállítás tavasszal, akkor már csk 5,5 órát alszom, emiatt hulla fáradt vagyok. És hiába fekszem le hamarabb egy órával, attól még nem tudok elaludni. Ősszel örülök a plusz egy órának.
2018. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
7. Ha te 11-kor fekszel és 5.30-kor kelsz, akkor pont annyit alszol.
2018. febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%
Mert minden betegség pszichés. Így ez is...
2018. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Megborítja a bioritmust meg a napirendet. Van akire jobban hat, van akire kevésbé. Rám nagyon nem hat, de megérzem, utálom is. Rá kéne állni a télire, és kész (nem a nyárira, ahogy mondogatják)

Eleve a téli volt az eredeti

2018. febr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!