Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rajzolnak a fiúk mindenh...

Miért rajzolnak a fiúk mindenhova nemi szervet?

Figyelt kérdés
Azt gondolná az ember, hogy ez csak tini korig van, aztán tapasztalat szerint mégsem. Nem tudom megérteni, hogy ebben mi a vicces, inkább unalmas. Köszönöm, ha valaki el tudja magyarázni.
2018. febr. 18. 00:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

hát nem tudom de egy normális fiú vagy bárki soha nem csinálna ilyet gondolom beteg az elméje vagy totál kattos az meg hogy valaki felnőtt korban is evvel foglalkozzon hát ohm oké

De amúgy ez nem csak a fiúknál vagy némelyik gyökér lány még hülyébb tud lenni

2018. febr. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm, hogy én elmagyaráznám, de nem ismerek olyan fiúkat/férfiakat, akik mindenhova nemi szervet rajzolnának.

Lehet, más körökben mozgunk...?

Egyszer kérdezz meg egy ilyen fickót, hogy miért csinálja?

Jobb ötletem nincs!

2018. febr. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
32%
Lehet azért, mert tudat alatt vágyik rá. Hehe
2018. febr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nert "dicktator"-nak képzelik magukat!
2018. febr. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Mi gyökér lányok voltunk és egymás füzetébe rajzolgattunk nemi szerveket. Ma visszanézve nem is gondoltuk át a dolgot. Érdekes, mert amúgy meg nem érdekelt a szexualitás. Ez egyfajta primitív ökörködés volt. De ettől függetlenül könyvmoly voltam és értelmes. Szóval nem kell sokat gondolni a jelenség mögé.


https://www.youtube.com/watch?v=Rw1cdRew-Zg

2018. febr. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Mi srácok azért, mert vicces a másik füzeteben, ahogy kiradirozza (ha tudja).. Nincs sok értelme utólag de sok dolgom van amit nem csinálnék visszanezve
2018. febr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a bajuk:

[link]

2018. febr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Metionin ***** válasza:
100%
Pont ezen gondolkodtam amikor gipszben volt a kezem. Szinte csak fiú barátaim vannak és természetesen telerajzolták a gipszemet fszokkal (általában nem látszik rajtuk de amúgy értelmesek). Egy lány ha unatkozik és firkál vagy ilyesmi akkor mindenfélét rajzol, virágokat, állatkákat, szemeket stb. de a fiúk mindig nemi szervet vagy geometrikus alakzatokat. Egyszer munkahelyen rajzoltam egy csillámpónit, a szemben ülő srác pedig azonal kiegészítette egy nagy farokkal meg szőrös herékkel. Valahogy ez jut elsőre eszükbe, vagy ez nekik poén. Érdekes mert a lányoknak a saját nemiszervük nem bír ekkora művészi értékkel.
2018. febr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, gondolom attól függ hova, de amúgy én ezt fsz rajzolgatós dolgot már általánosban sem értettem. 24/f
2018. febr. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 24/f létemre sosem rajzolgattam farkat sehova. Szerintem ha valaki nem az általános iskola alsó tagozatának szintjén van agyilag, az nem rajzolgat ilyeneket, vagy nem találja ezt viccesnek. Szerintem saját magát minősíti az, akinek mindenről ez az egy jut eszébe először.
2018. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!