Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezért én vagyok a hibás vagy...

Ezért én vagyok a hibás vagy a lány?

Figyelt kérdés

A lényeg annyi hogy régóta megy köztünk mar minden. Egyszer volt velem de csak 2 hónapig voltunk együtt ebben még konkrét szex sem volt csak ez meg az.


Utána kidobott pont akkor amikor már majdnem jo lett volna minden és kezdeményeztem már a szexet végülis akartam ot.


Erre szakitas után össze-vissza kavart minden pasival de csak kihasználta oket lényegen érzelmileg egyiket sem szerette meg. .


Időközben èn is változtam és rajottem hogy nem akarok hogy kihasználjanak többet.

Éppen ezért mar nem adom magam könnyen egy lánynak sem pedig sok akar velem lenni, de akkor sem. Nekem is hiányzik a biztonság itt érzelmire gondolok...cserébe en is gondoskodó tudok lenni.


Viszont ez a lány közben ujra szerelmes lett belém folyamatosan vissza akar jonni hozzam.

Ha megmondom neki őszintén, hogy csak szexet tudok vele elképzelni nyitott kapcsolatban akkor az a baj, ha k...og vagyok vele akkor szeret de egyébként majdhogynem semmi személyes kontaktus nincs!


Múltkor találkoztunk akkor is ereztem hogy akar engem. Elhivtam magamhoz, hogy aludjon velem tenyleg nem csak szexet akartam ő egybol “de csak kihasználsz” stb stb szoval sehogy nem tudunk össze jonni de külön lenni sem igazan.


Közben azért változnak a dolgok de nem mindig értelmes irányban...szoval van esély arra, hogy meg egyszer összejövünk vagy csak szimplan azért nincs velem mert szeret??


Mindig van pasija de akkor is utánam vágyódik, szoval nem ertem 25f19l


2018. febr. 18. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Passz... ez amolyan se veled se nélküled kapcsolat lehet az ő részéről.

Döntsd el, hogy szereted-e eléggé, hogy ez így menjen (gondolom nem, egyébként nem írtad volna ki a kérdést), vagy ülj le vele beszélni, hogy most mi a fene van, mert ez így nem mehet tovább.

Remélem tudtam segíteni!

Üdv: 15/L

2018. febr. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!