Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek én lehetek hibás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én lehetek hibás?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy szeretnék egy barátnőt, de ez nagyon nem akar összejönni. A probléma forrása ott kezdődik, hogy nem szoktam beszélni, mivel valamiért nincs kedvem beszélni velük, persze ez fordítva is így. Mégis van egy olyan vágyam, hogy milyen jó lenne, ha néha tudnék lányokkal beszélni. Általános iskola utolsó éve környékén kezdődött el, de ott a lányok nagy ívben tettek rám. Ezt én elfogadtam, mivel eddig nem nagyon beszéltem velük. Amikor gimnazista lettem, akkor eldöntöttem, hogy új osztály, új esélyek. Ezt a gólyatáborban akartam volna kihasználni, de nem igazán jött össze. Próbálkoztam nyitni a lányok felé, beszélgetni, viccelődni (úgy tudom ezt szeretik), de egy idő után félbeszakadt és nem igazán keresték társaságomat. Volt amikor ők próbálkoztak, de akkor szokásos szerencsétlen fiú szerepét töltöttem be. Hülyeségeket beszéltem és nem tudtam miről beszélni, kuka voltam. Azt se értem, hogy barátaimnak sokkal könnyebben mennek a dolgok ilyen téren. Sokszor hozzájuk mennek a lányok és elkezdenek beszélni velük. Nem értem ezt, hogyan csinálják. Gondolom sokkal jobb a külső megjelenésük, mint nekem. Én is teszek arról, hogy jól nézzek ki, vágom a hajamat minden hónapban, tiszta és jól kinéző ruhákba járok, ápolom magamat, hátha ez segít. Valahogy azt vettem észre, hogy akárhogy is próbáltam nyitni feléjük, akkor ezt figyelmen kívül hagyták. Volt már barátom, aki buzdított, hogy nyissak feléjük. Viszont valamiért nem vagyok képes nyitni a lányok felé, pedig van bennem egy ilyen vágy, hogy beszélgessek lányokkal. Mit tudnék ezzel a "jelenséggel" kezdeni? Hogyan változhatok meg, hogy tudjak nyitni a lányok felé?

2018. jan. 10. 18:57
 1/4 anonim válasza:
Hát figyelj... ne görcsölj ennyire rá, ne legyél kuka hanem próbálj meg beszélni, ne sztereotípiák alapján vedd az összes lányt egy embernek, meg tudod, mi nem egy külön faj vagyunk hanem szimplán emberek.
2018. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem állj össze egy haveroddal és együtt "fűzzétek" a lányokat. Társaságban ők magabiztosabbak és akkor biztosan téged is észrevesznek. Legyél nyitottabb, hozz föl bármilyen témát, amiről beszélhetnétek. Süss el egy-két viccet is, azt szeretik. Ja, és legyél magabiztosabb. Nem mindenki szereti a gyámoltalan fiúkat.

(A külső megjelenésért +1 pont!)

2018. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"Volt egy baratom, aki buzditott" - ugy olvastam, hogy "volt egy baratom aki b**i volt"... XD

Szerintem ne erolkodj, jon majd egy lany, aki pont olyan "szerencsetlen" (nem.hiszem,hogy az vagy) mint te, es osszejossz vele. Hany eves vagy? Gondolom 15-16. A lanyok is ilyen korban vagynak a legjobban a szerelemre. Ne aggodj, ido kell hozza. Sok sikert! 18/f

2018. jan. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld! Kaptam néhány ötletet, amit ki fogok próbálni. Nagyon köszönöm!
2018. jan. 10. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!