Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan küzdjem le az önértékel...

Hogyan küzdjem le az önértékelési zavaromat? Gyakran változtatom a fizimiskámat, amit egy idő után rendre megbánok, és nem tudom eldönteni, hogy most akkor hogyan is nézzek ki.

Figyelt kérdés

Leginkább a szakallról és a hajról van szó.

Szeretek szakallt növeszteni, fodrasszal rendre megcsinaltatom a formáját, tehát nem valami bizarr dzsumbujt viselek. És elvagyok vele 2-3 hónapig, amikor beüt nálam egyfajta bűntudat, hogy most miért öregítem magam huszon x évesen? Elcseszem vele a fiatalsagom, és mit gondolnak vagy mondanak rólam mások, hogy hogyan nézek ki?

Nezem a teniszt meg a snookert, és latom, hogy pl.: Federer vagy Selby milyen elegáns, frissen borotvált, semmi extravagáns frizura és akkor eldöntöm, hogy én is úgy akarok kinezni, aztán levágom a szakallam, valtoztatok a hajamon, de 1-2 nap után már bánom.


2018. febr. 18. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A kinézetünkkel, stílusunkkal is kommunikálunk. Te még nem döntötted el, hogy milyen üzenetet szeretnél mások felé közvetíteni. Ha fiatal vagy, ezzel nincs gond, próbálgass nyugodtan, figyeld a visszajelzéseket. Én a következőt tenném a helyedben: minden változtatásnál készítenék magamról egy szelfit és elmenteném, majd bizonyos idő után szépen egymás után, vagy egymás mellé téve visszanézegetném. Hátha beugrik, hogy nahát, ezt akartam!
2018. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen önértékelési problémás, csak még nem találtad meg a magadhoz való, megfelelő stílust és próbálgatsz ezt-azt. Majd kiforr ez, ne aggódj.
2018. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!