Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak mitől olyan erősek?

A férfiak mitől olyan erősek?

Figyelt kérdés
Barátokkal összejöttünk bográcsozni, beszélgetni, kikapcsolódni, aztán előkerült egy fürdőszobamérleg. Miután mindenki megmérte magát, nyilván jött a gondolat hogy a kezünkkel szorongassuk meg. Én az 58 kilómmal olyan 35 kilót tudtam szorítani, a fiúk többsége meg 70-90 körül, és nem lehetnek nálam jóval nehezebbek. Különösképp a bátyám lepett meg aki 85 kiló és 120 kilót szorított... Hogyan?? Olyan 'kevés' testsúllyal, olyan kicsi izomtömeggel hogy tudott akkora erőt kifejteni?? Nektek mennyi sikerül?

2018. febr. 19. 16:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Sokat vertek a farkukat ezert olyan eros a karjuk.


L

2018. febr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Vészhelyzet igen. Nem tudom én se a pontos biológiai folyamatát, de anno még tanultunk erről, hogy ha veszély van, vagy olyan helyzet amikor nincs idő másra, akkor az ember képes bőven az átlagos erején felül is teljesíteni.
2018. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!