Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, milyen személyi...

Mit gondoltok, milyen személyiségem lehet az írásképem alapján?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok, milyen következtetéseket vonnak le az emberek az írásom alapján. Direkt egy órai vázlatot választottam, mert ez a “legtermészetesebb” írásom. Kort nem írok, erre is kiváncsi vagyok, mit tippeltek.

Gondolom arra rá lehet jönni belőle, hogy lány vagyok.

Itt a link:


[link]



2018. febr. 19. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
A fiam szebben ir.
2018. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem szép az írásod. nem kell gyöngy betűkkel írni. Szép rendezetten írtál a füzetbe
2018. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Örülök neki, biztos nagyon büszke eme megállapítás miatt;))
2018. febr. 19. 21:00
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm a válaszod. Nem is törekszem a gyöngybetűkre, tényleg fontosabb számomra a rendezettség, talán ennek is köze van a szémélyiségemhez:)
2018. febr. 19. 21:02
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom írni, hogy szép az írásod, főleg ha ténylegesen ez a legtermészetesebb. :)
2018. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De jól megválaszolta mindenki a kérdést.. Úgy látszik a kérdező is csak ennyit akart, hogy dicsérjék...
2018. febr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A betűi formájából ítélve két napja, hat órája és 4 perce volt peteérésed.
2018. febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként tényleg egy kicsit “mélyebb” véleményeket vártam... egyáltalán nem dicsérést:) Eleve elég relatív, kinek mi a szép, nem is ez volt a fontos.. Továbbra is várom a véleményeket, amik jobban fedik a kérdésem tartalmát:)
2018. febr. 20. 15:50
 9/13 anonim ***** válasza:

Balkezes.

Precíz ( a nyilaknál nagyítva látható )

Tábláról/piszkozatról másolva, vagy a tanár jelzi, hogy mit hogyan írjanak be a füzetbe.

7.-es tananyag. Kor ebből kiszámítható. Viszont a kérdés feltevése és a fogalmazási stílusa idősebb/érettebb egyénre utal.

2018. febr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy javítás: 7-10 osztályanyagok, tantárgytól függően.

Amikor a zárójeles szerkesztőknél írtad a felsorolást, valami megzavart, annál lehet látni a kissé kuszább írási stílust. A "kassa" szóig észrevehető a zavarás.

Alapvetően figyelmes írás-stílus, bár a figyelmed könnyen elvonható, megzavarható.


A kérdés alapján megkockáztatom, hogy egy felmérést készítesz/készítettnek veled, vagy anyag-gyüjtést végzel valami munkához. Ha csak szimplán kíváncsi vagy, elnézést.

2018. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!