Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nőiesebb?

Hogyan legyek nőiesebb?

Figyelt kérdés

14éves lány vagyok.És úgy gondoltam picit szeretnék nőiesebb lenni.Nem arra gondolok hogy festeni szeretném a hajam,hanem egy picit jobban szeretném érezni magam a bőrömben.

150cm vagyok és 45kg

Melleim sajnos nagyok magasságomhoz képest (80B) és nem szeretem őket de fogyni meg nem tudom hogyan tudnék belőle:/De viszont nem tudom milyen pólót viseljek hogy ne látszódjon hogy ilyen nagyok,és a dekoltázsos pólók sem a barátaim.

A higéniám megvan.

Göndör hajam van de mindig kivasalom mert szerintem hülyén néz ki,de viszont 30percen belül mindig visszakunkorodik:/ mit csináljak vele?

Az arcom néha pattanásos,mit tudnék vele kezdeni hogy egy hónapban max 1-2jöjjön elő?

És nem nem a kinézetem a legnagyobb gondom és igen tudom a tanulással kéne foglalkoznom,de emellett kitűnő tanuló vagyok.Ahogy mondtam csak kellemesebben szeretném magamat a bőrömben.

Kérlek Lányok/nők segítsetek!

De fiúk/férfiak véleményét is várom:)



2018. jan. 4. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
80B az nem nagy ,C esetleg de D ami már feltűnő .
2018. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En is 14/l vagyok es nagyon irigyellek a melleid miatt, szerintem eleg sokan még rajtam kivul. Orulj neki. Nekem A-s mellem sincs
2018. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Elég sokan nondják hogy örüljek neki,köztük a nővéreim is.

De idegesítő hogy futásnál/ugrálásnál lobog mert tesin nem mindig cserélem sport melltartóra.Illetve nem kéne olyan nagyon pici inkább olyan pont jó mert nem igazán érzem szépnek a nagy melleim

2018. jan. 4. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!